خانه

عزیزی خبر داد:نماینده فارس و لرستان راهی مرحله بعدی مسابقات لیگ دسته دوم والیبال کشور شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عزیزی دبیر هیات والیبال استان گفت :دور برگشت رقابتهای والیبال دسته دوم کشور در یاسوج با صعود تیم های برکه خنج فارس و زاگرس پوش لرستان به مرحله بعدی به پایان رسید.

دستان عزیزی با بیان این مطلب در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:

دور برگشت رقابتهای والیبال دسته دوم باشگاههای کشور با حضور پنج تیم از 23 بهمن ماه در یاسوج آغاز شد .

عزیزی افزود:در این مسابقات تیم های برکه خنج فارس ،زاگرس پوش لرستان ،مناطق نفت خیز خوزستان ،کارگران اصفهان و باشگاه مجید یاسوج حضور داشتندو بصورت دوره ای با هم رقابت کردند که در پایان این رقابتها تیم های خنج فارس و زاگرس پوش لرستان با برتری در مجموعه دیدارهای رفت  و برگشت راهی مرحله بعدی رقابتهای لیگ دسته دوم باشگاههای کشور شدند.

دبیر هیات والیبال  کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از فدراسیون والیبال در میزبانی این رقابتها تصریح کرد :در روز پایانی این مسابقات دو دیدار برگزار شد و تیم های کارگران اصفهان و زاگرس پوش لرستان برابر حریفان خود تیم های مناطق نفت خیز جنوب و خنج فارس صاحب برتری شدند.

وی ادامه داد:در اولین بازی روز پایانی تیم کارگران اصفهان در سه ست تیم مناطق نفت خیز جنوب را شکست داد و تیم زاگرس پوش لرستان با نتیجه 3بر1 از سد تیم برکه خنج فارس گذشت.

رقابتهای لیگ دسته د وم باشگاههای کشور در چهار منطقه بصورت رفت و برگشت برگزار و در پایان دو تیم  برتر راهی مرحله نهایی این مسابقات می شوند و در نهایت دو تیم برتر جوایز حضور در لیگ دسته یکم والیبال کشور را کسب می کنند.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 12:06 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو