خانه

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : توسعه زیر ساختهای عمرانی ،فرهنگی و ورزشی از اولویت های ورزش و جوانان استان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت : توسعه زیر ساختهای عمرانی ،فرهنگی و ورزشی از اولویت های ورزش و جوانان استان است.

 

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:ایجاد زیر ساختهای ورزشی ،عمرانی و فرهنگی به صورت تخصصی در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان است.

 

علوی با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و قدردانی از روساء و نایب رئیسان هیات های استانی وشهرستانی با بیان این مطلب اظهار داشت : ایجاد زیر ساخت های تخصصی جهت رشته های مختلف ورزشی در استان در دستورکار ما بوده است واحداث ،ساخت سالن های ورزشی ،چمن مصنوعی،استخرهای شنا در نقاط مختلف استان به ویژه مناطق محروم و روستایی اهمیت بسیارزیادی داشته وخدای بزرگ را شاکریم که به نحو مطلوب  در این زمینه اقدامات خوب و مطلوبی صورت گرفته است.

 

مدیرکل ورزش وجوانان استان با تقدیر از معاونین وکارکنان دفتر فنی و مهندسی افزود :عملکرد حوزه فنی و مهندسی اداره کل در نظارت ،ساخت اماکن ورزشی در مجموع راضی کننده است وامیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

 

وی بهره برداری از امکان ورزشی را ظرفیتی مناسب برای استفاده مطلوب جوانان و ورزشکاران  و میزبانی رقابت های کشوری و بین المللی دانست و گفت : با افتتاح و بهره برداری از مجموعه بزرگ واستاندارد منبعد قادر خواهید بود میزبانی مسابقات کشوری و ملی را داشته باشید.

 

علوی، نبود حامی مالی و اسپانسر را مهمترین مشکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ذکر و ابراز داشت :جوانان و ورزشکاران این استان دارای استعداد و پتانسیل و توانایی فنی خوبی می باشند و در صورت حمایت مادی و معنوی از این قشر ،شاهد ظهور استعدادهای بالقوه ای در ورزش کهگیلویه بویراحمد خواهیم بود و در این راستا ورزش استان نیازمند حمایت همه مسئولین استانی و کشوری است .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو