خانه

رئیس هیات ووشو استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: درخشش تیمهای ووشو استان در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،امیری رئیس هیات ووشو استان گفت: تیم های بانوان و آقایان ووشو استان در رقابتهای قهرمانی کشوربه دو مدال طلا ،دو نقره و یک برنز دست یافتند .

حجت امیری رئیس هیات ووشو کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :تیم های ووشو بانوان و آقایان استان در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که در استان اصفهان و خوزستان برگزارشد خوش درخشیدند.

امیری افزود:در رقابتهای قهرمانی آقایان که در اصفهان و روزهای 23 لغایت 25بهمن ماه در دو بخش تالو ساندا  برگزار شد ،فرزاد مسعودی کیش در وزن 48-کیلو گرم به مقام اول و مدال طلا دست یافت،اشکان امیدوار در وزن 52- کیلو گرم دوم و مدال نقره را برگردن آویخت ،امیر محمد کاظمی به مقام دوم و مدال نقره دست یافت .

رئیس هیات ووشو استان در ادامه از کسب یک مدال طلا و یک برنز بانوان در رقابتهای قهرمانی کشورو انتخابی تیم ملی که در استان خوزستان برگزار شد سخن گفت و بیان داشت :در این رقابتها که حکم انتخابی تیم ملی را داشت معصومه طهماسبی در بخش تالو به مقام نخست و مدال طلا دست یافت و مهسا شفیعی به مدال برنز و مقام سوم رسید

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو