خانه

در گرامیداشت دهه مبارک فجر اتفاق افتاد: نفرات مسابقات تنیس روی میز کارکنان ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه احمد ،رقابتهای تنیس روی میز گرامیداشت دهه مبارک فجر کارکنان ورزش و جوانان استان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید .

در این دوره از مسابقات 10 نفر از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان حضور داشتند و بصورت دوره ای در دو گروه با هم رقابت کردند .

درپایان دور مقدماتی از گروه یک آرمان حاتمی و غلامعلی میمینت و از گروه دوم فلامرز رستمی و شادمان گودرزی بعنوان نفرات اول ودوم راهی مرحله نیمه نهایی  این مسابقات شدند.

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات آرمان حاتمی و فلامرز رستمی با برتری برابر شادمان گودرزی و غلامعلی میمینت راهی دیدارپایانی و فینال این مسابقات شدند.

در دیدار رده بندی و فینال این مسابقات که با حضور علوی مدیر کل ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش ،خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز استان و کارکنان ورزش و جوانان استان در محل خانه تنیس روی میز برگزار شد ،غلامعلی میمینت با برتری برابر شادمان گودرزی به مقام سوم رسید.

در دیدار پایانی نیز رستمی و حاتمی به مصاف هم رفتند که در یک بازی سخت و نفس گیر که پنج ست به طول انجامید ،فلامرز رستمی با برتری 3بر2 برابر آرمان حاتمی به مقام قهرمانی رسید ،حاتمی دوم شد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور مدیر کل ،معاون توسعه ورزش و رئیس هیات تنیس روی میزو کارکنان ورزش و جوانان برگزار شد از طرف هیات تنیس روی میز به چهار نفر برتر این رقابتها جوایزی اهدا شد .

این مسابقات با همکاری هیات تنیس روی میز و پایگاه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو