خانه

علوی :نگاه ما المپیک 2020 توکیو است / توجه به رشته های المپیکی از اولویت های ورزش استان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :نگاه ما المپیک 2020 توکیو و توجه و حمایت رشته های المپیکی است.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در حاشیه برگزاری مسابقات تنیس روی میز کارکنان ورزش و جوانان استان که در گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد ،ضمن تشکر از روساء و نایب رئیسان های هیات های استانی و شهرستانی که در جهت توسعه و ارتقای ورزش استان تلاش می کنند ،از نگاه دستگاه ورزش استان به المپیک 2020 توکیو و سرمایه گذاری و حمایت رشته ها و ورزشکاران رشته های المپیکی خبر داد.

علوی افزود:با توجه به اینکه سرمایه گذاری و نگاه وزارت ورش و جوانان المییک 2020 توکیو می باشد ،سعی خواهیم د اشت با حمایت مسئولین استانی ،همانند بازیهای آسیایی و پارآسیایی ورزشکارانی در المپیک پیش رو داشته باشیم .

مدیر کل ورزش و جوانان استان ،المپیک را بزرگترین رویداد  مهم ورزش جهان برشمرد و از ورزشکاران ،قهرمانان و ملی پوش استان خواست در جهت رسیدن به سکوهای قهرمانی و پیراهن مقدس تیم های ملی جهت حضور در این رویداد بزرگ ورزشی تلاش کنند .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با تبریک فجر چهلم و قدردانی از جامعه ورزش استان بخاطر حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن گفت :ورزش تنیس روی میز رشته المپیکی است و باید در روند توسعه و رشد روزافزون آن گامهای موثری برداشته شود.

وی ضمن تشکر از تلاشهای رئیس و اعضای هیات تنیس روی میز استان در جهت رشد و شکوفایی این رشته ورزشی اظهار داشت :یکی از رشته های که ظرفیت و پتانسیل خوبی در استان و کشور دارد ،رشته تنیس روی میز است و با توجه به امکانات و زیر ساخت های موجود و حضور قهرمانان و ملی پوشان همچون میعاد خضوعی و دیگر قهرمانان و ملی پوشان نوجوان و جوانان در استان امیدوارم این رشته هم در آینده نزدیک بتواند انتظارات مردم و ورزشکاران را برآورده سازد و به جایگاه واقعی خود برسد .

علوی با بیان اینکه ورزش تنیس روی میز استان منابع و پتانسیل های خوبی برای برگزاری رقابتهای کشوری دارد و در توسعه زیرساختهای ورزشی شرایط مناسبی را فراهم کرده است و امیدوارم با حمایت فدراسیون بتوانیم میزبان رقابتهای کشوری و بین المللی باشیم .

مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه عدم مشارکت بخش خصوصی یک نکته مبهم است و باید به صورت ویژه به آن پرداخته شود افزود : یکی از موارد مهمی که جامعه ورزش و مسئولین استانی باید در نظر داشته باشد توجه به باشگاهها و درآمدزایی می باشد زیرا دولت به تنهایی نمی تواند زیرساختها را ایجاد کند و بطور حتم رئیس هیات باید در همه زمینه ها ورود بخش خصوصی به ورزش تنیس روی میز را مدنظر قرار دهد .

وی در پایان گفت : امیدوارم با کمک اعضای هیات تنیس روی میز،حمایت فدراسیون و همچنین زحمات همکارانمان در اداره کل ، ورزش تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد سهم بیشتری در اردوی تیم ملی و سایر بخشهای این ورزش داشته باشیم .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو