خانه

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خواستار توجه بیشتر شورای اسلامی شهر یاسوج به امر توسعه ورزش شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،خواستار توجه بیشتر شورای اسلامی شهر یاسوج به امر توسعه ورزش شد.

سید محمد تقی علوی با بیان این موضوع در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان با اشاره به کمک و حمایت شورای اسلامی شهر یاسوج از تیم شهر داری در گذشته ، خواستار هدفمند بودن این نوع کمک ها شد و گفت:شورای شهر برای توسعه سخت افزاری ورزش در  شهر یاسوج می بایست توجه و اهتمام بیشتری به خرج دهد.

وی کمبود زمین با کاربری ورزشی را یکی از چالش های جدی توسعه اماکن ورزشی در این شهر ،خصوصا محور های خروجی و ورودی شهر یاسوج عنوان کرد و گفت:متاسفانه در گذشته اکثر زمین های با کاربری ورزشی در این مناطق با تغییر کاربری واگذار شده و در مکان هایی که قرار بوده سالن یا مکان ورزشی احداث شود،اکنون برج های سر به فلک زده ساخته شده اند.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد حمایت اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج از توسعه سخت افزاری ورزش شهر یاسوج  در اختصاص زمین با کاربری ورزشی را  یک ضرورت عنوان کرد وگفت: نیاز است در این زمینه شورای شهر یاسوج ورود کند.

وی با اعلام آمادگی برای برگزاری نشست تخصصی در حضور اعضای شورای اسلامی شهر با هدف اختصاص زمین مناسب برای ورزش و اجرای طرح‌های بزرگ ورزشی در این ‌شهر ،به جذب اعتبارها در توسعه زیرساخت‌های ورزش این استان اشاره و خاطرنشان کرد: در حوزه سخت‌افزاری قدم‌های موثری برداشته شده اما در حوزه نرم‌افزاری به شدت مشکل داریم که از این رو حمایت بخش خصوصی را می‌طلبد.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش با بیان اینکه در سال‌ گذشته و جاری برنامه‌ریزی‌های خوبی برای احیاء ورزش و تربیت ورزشکاران موفق انجام شده است افزود:بی شک حضور ملی پوش استان در تیم های ملی از افتخارات استان کهگیلویه وبویراحمد به شمار می‌رود که در مسابقات جاکارتا نیز خوش درخشیدند.

علوی به جایگاه ورزش بانوان در استان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: امروز در رشته‌های هندبال، فوتسال ،فوتبال و ووشو،جودو ، رزمی  شاهد فعالیت‌های تیمهای بانوان در لیگ برتر کشور هستیم و اگر آقایان در برخی رشته‌ها سهم ندارند، اما بانوان در این جایگاه خوش درخشیده‌اند.

وی گفت: مشکل ما در ورزش بانوان این است که اسپانسرهای قوی نداریم و از سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع درخواست حمایت از ورزش بانوان را داریم.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان در بخش پایانی صحبت های خود به نقش استاندار،معاونین و شورای نمایندگان مردم در توسعه زیر ساخت های عمرانی ،فرهنگی و همگانی تاکید و اظهار داشت :بی شک حضور مسئولین در کنار ورزش زمینه ارتقای ورزش استان خواهد شد و با توجه به ظرفیت و پتانسیل ورزشکاران ،این انتظار میرود تا مسئولین در جهت ارتقا و اعطای ورزش استان تلاش کنند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو