خانه

رقابتهای تنیس روی میز جام فجر با قهرمانی تیم سازمان دانش آموزی به پایان رسید

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رقابتهای تنیس روی میز کارکنان دستگاههای اجرایی با قهرمانی تیم سازمان دانش آموزی به پایان رسید .

این مسابقات با حضور 6 تیم استانداری،نیروی انتظامی،اداره کل دارایی ،سازمان مدیریت و برنامه ریزی،اداره کل ورزش و ورزش و جوانان استان و سازمان دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد که در  نهایت تیم سازمان دانش آموزی قهرمان شد، ورزش وجوانان استان مقام دوم را کسب کرد و تیم های اداره کل دارایی و مدیریت و برنامه ریزی مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

در رقابتهای انفرادی این مسابقات که بصورت  دو حذفی و با حضور 20 نفر برگزار شد ،سید محمد ربانی  از تیم اداره کل دارایی استان به مقام قهرمانی رسید، سید قاسم رضایی از سازمان دانش اموزی دوم شد ،حسن بهرامی از سازمان دانش آموزی سوم شد ،سید امراله مرشدی از سازمان دانش آموزی چهارم شد ،فرامرز رستمی از اداره کل ورزش و جوانان استان در مکان پنجم قرار گرفت. سید امید موسوی از دارایی ششم شد ،آرمان حاتمی از ورزش و جوانان استان هفتم و  سید ساعد موسوی از برنامه و بودجه استان به مقام هشتم دست یافت.

این مسابقات زیر نظر هیات تنیس روی میز استان و شهرستان بویراحمد با همکاری هیات ورزش های همگانی استان و کمیته کارکنان ورزش استان برگزار شد .

به نفرات و تیم های برتر جوایزی اهدا شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو