خانه

تیم کارکنان ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمدنایب قهرمان مسابقات تنیس روی میز جام فجر شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،تیم تنیس روی میز کارکنان ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مقام نایب قهرمانی مسابقات تنیس روی میز کارکنان دستگاههای  اجرایی جام فجر دست یافت.

رقابتهای تنیس روی میز کارکنان دستگاههای اجرایی گرامیداشت دهه مبارک فجر با نایب قهرمانی تیم ورزش و جوانان استان به پایان رسید.

در این دوره از رقابتها شش تیم از دستگاههای اجرایی استان حضور داشتند و بصورت دوره ای با هم رقابت کردند.

در پایان دور مقدماتی این مسابقات از گروه یک تیم های ورزش و جوانان استان و برنامه و بودجه و از گروه دوم تیم های سازمان دانش آموزشی و دارایی با غلبه برابر حریفان راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات دو تیم قدرتمند اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان دانش آموزی با برتری برابر تیم های دارایی و برنامه بودجه راهی دیدار پایانی شدند.

در دیدار پایانی این مسابقات که با حضور رئیس هیات تنیس روی میز استان و جمعی از کارکنان دستگاههای اجرای استان در محل خانه تنیس روی میز برگزار شد ،تیم اداره کل ورزش و جوانان استان سه بر یک مغلوب تیم قدرتمند و یک دست سازمان دانش آموزی شد و به مقام نایب قهرمانی دست یافت. سازمان دانش اموزی اول شد و دو تیم برنامه و بودجه و دارایی مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

در تیم تنیس روی میز اداره کل ورزش و جوانان استان ،فرامرز رستمی ،آرمان حاتمی ،غلامعلی میمینت و شادمان گودرزی حضور داشتند و ابوالفضل دامیده بعنوان سرپرست تیم را همراهی می کرد.

این مسابقات با همکاری هیات تنیس روی میز استان و شهرستان بویراحمد و کمیته کارکنان هیات ورزش های همگانی استان برگزار شد.

در بازیهای انفرادی این مسابقات که با حضور 20 نفر برگزار شد ،فرامرز رستمی و آرمان حاتمی به ترتیب به مقام پنجم و هفتم دست یافتند.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 02 اسفند 1397 ساعت 10:31 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو