خانه

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : توجه به قهرمان پروری و آموزش از اولویت های هیات هاکی استان کهگیلویه وبویراحمد است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات هاکی استان خواستار توجه به اصل آموزش و قهرمان پروری در این هیات شد .

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: هاکی استان در سال های اخیر روند رو به رشدی داشته و برای استمرار این امر مهم باید تلاش و اقدام بیشتری از سوی مسئولان هیأت انجام شود.
سید محمدتقی علوی اظهار داشت: مسئولان هیأت هاکی کهگیلویه و بویراحمد توجه جدی تری به مقوله آموزش در راستای آشنایی هر چه بیشتر بازیکنان، مربیان و داوران استان با علم روز این رشته ورزشی داشته باشند.
وی افزود: افزایش گرفتن میزبانی اردوی تیم های ملی و رقابت های مختلف کشوری در اولویت برنامه کاری مسئولان هیأت هاکی کهگیلویه و بویراحمد باشد زیرا نقش مهمی در ارتقای این رشته ورزشی در استان و کسب تجربه ا سوی بازیکنان دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: قهرمان پروری در هر 2 بخش مردان و زنان و برنامه ریزی مدون مسئولان هیأت هاکی این استان برای عضویت هر چه بیشتر بازیکنان استان در تیم های ملی رده های مختلف سنی ضروری است.
علوی عنوان کرد: استفاده از نظرها، انتقادها و پیشنهادهای سازنده برای توسعه روزافزون هاکی کهگیلویه و بویراحمد، کسب موفقیت های جدید در سال 1398 و پیشبرد بهتر امور مدنظر مسئولان هیأت استان باشد.
وی ابراز داشت: مسئولان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد برای تأمین امکانات و زیرساخت های مورد نیاز رشته ورزشی هاکی در این استان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

سرپرست فدراسیون هاکی گفت: شعبه ای از آکادمی آموزش هاکی قاره آسیا به زودی در ایران راه اندازی می شود و این موضوع به عنوان اولویت کاری فدراسیون با جدیت در حال پیگیری است.

حسن اباذری در نشست مجمع انتخابات هیأت هاکی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: هدف از این اقدام مهم ارائه آموزش به بازیکنان، مربیان و داوران هاکی کشور به طور مستمر، منسجم و بر اساس علم روز دنیا خواهد بود.
وی افزود: هم اینک و برای نخستین بار در تاریخ هاکی کشور تمامی 31 استان دارای هیأت هستند.
سرپرست فدراسیون هاکی بیان کرد: هیأت هاکی برخی استان های کشور به تازگی تأسیس شده و در سال های گذشته چنین هیأتی نداشتند.
اباذری عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد به دلیل داشتن ظرفیت ها و قابلیت های چشمگیر هاکی خاستگاه این رشته ورزشی در کشور است.
وی ابراز داشت: هیأت هاکی کهگیلویه و بویراحمد در چهار سال گذشته عملکرد مثبتی داشته و می تواند یاری دهنده فدراسیون برای کمک به رشد و توسعه این رشته ورزشی در کشور باشد.
سرپرست فدراسیون هاکی گفت: کهگیلویه و بویراحمد توانایی کمک به استان های همجوار خود و تبدیل شدن به پایلوت هاکی منطقه جنوب کشور را دارد.
اباذری خواستار ورود هر چه بیشتر هاکی کهگیلویه و بویراحمد به مدارس این استان به ویژه در مقطع ابتدایی و گسترش روزافزون برگزاری رقابت های هاکی دانش آموزی در استان شد.
وی اظهار داشت: فدراسیون برای دادن میزبانی اردوی تیم های ملی و رقابت های مختلف کشوری به کهگیلویه و بویراحمد آمادگی کامل دارد.
اباذری افزود: هاکی کهگیلویه و بویراحمد با کمک رسانه و فضای مجازی بیش از پیش به مردم نقاط مختلف کشور معرفی شود.
سرپرست فدراسیون هاکی بیان کرد: توقع و انتظار مسئولان این فدراسیون از هاکی کهگیلویه و بویراحمد افزایش یافته و باید یک برنامه راهبردی در استان برای رسیدن آن به جایگاه واقعی خود در کشور تهیه و تدوین شود.
اباذری عنوان کرد: ظرفیت پیشکسوتان هاکی کهگیلویه و بویراحمد مورد استفاده بهینه تر مسئولان هیأت این استان قرار گیرد.
وی ابراز داشت: جامعه هاکی کهگیلویه و بویراحمد اعم از بازیکنان، داوران، مربیان و پیشکسوتان انسجام بیشتری با یکدیگر داشته و علاوه بر نپرداختن به بحث های حاشیه ای اقدام به یاری دادن مسئولان هیأت این استان کنند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو