خانه

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : توسعه ورزش کارکنان دولت عامل ایجاد سازمان هایی پرنشاط و با نیروی انسانی پرانرژی وفعال است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت : توسعه ورزش کارکنان دولت عامل ایجاد سازمان هایی پرنشاط و با نیروی انسانی پرانرژی وفعال است.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این موضوع در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت : توسعه ورزش کارکنان دولت عامل ایجاد سازمان هایی پرنشاط و با نیروی انسانی پرانرژی وفعال است.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با تاکید براهمیت ورزش کارکنان دولت افزود: امروزه آنچه بیش از همه اهمیت دارد نیروی انسانی است و حتی اقتصاددانان بزرگ معتقدند آن چه در نهایت روند توسعه اقتصادی و اجتماعی یک جامعه را تبیین می کند، منابع انسانی آن کشور است نه سرمایه.

وی افزود: تمامی سعی سازمان ها و ادارات بر این است که نیروی انسانی مورد نظرشان سالم و با انگیزه و خشنود در محیط کاری خودحاضر شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بابیان اینکه برگزاری مسابقات ورزشی می تواند زمینه ساز شناسایی و معرفی استعدادهای ورزشی در ادارات باشد گفت: خوشبختانه دولت نگاه ویژه ای به این موضوع دارد.

علوی با اشاره به اجازه قانون گذار مبنی بر اختیار دستگاه های اجرایی برای هزینه کرد درحوزه کارکنان ازمحل فصل پنج قانون الحاق گفت: اختصاص یک درصد از اعتبارات کشور به حوزه ورزش بیانگر رویکرد دولت به این عرصه است و باید با استفاده از این فرصت برنامه ریزی مناسبی در توسعه ورزش داشته باشیم.

وی دربخش دیگری از صحبت هایش باردیگر به اهمیت نیروی انسانی در سازمان ها اشاره کرد و با بیان اینکه در حوزه ورزش کارکنان به ورزش بانوان نیز توجه ویژه ای می شود افزود: تحقیقات نشان داده است که میان ابعادهوش سازمانی،تعهدسازمانی وفرهنگ سازمانی با سلامت جسم و روح رابطه مستقیمی وجود دارد.

مدیرارشد ورزش و جوانان  کهگیلویه وبویراحمد افزود: تندرستی به عنوان یکی از جنبه‌های مثبت سلامتی، مجموعه متعادلی از ابعاد اجتماعی، روحی، عاطفی، ذهنی، ارتباطی و جسمی است که توانایی‌های بالقوه فرد را برای زندگی باکیفیت تحقق بخشیده و مشارکت او را در اجتماع افزایش می‌دهد.

علوی ابراز امیدواری کرد تا مدیران دستگاه های اجرایی مختلف در سطح کشور با توجه بیش از پیش به ورزش کارکنان زمینه ایجاد سازمان هایی با نیروی انسانی پرانرژی و سالم را درکشور فراهم سازند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو