خانه

نایب رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تیم یاسوج قهرمان مسابقات فوتسال بانوان نوجوانان استان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،آشتیانی نایب رئیس هیات فوتبال استان از کسب مقام قهرمانی تیم فوتسال بانوان یاسوج در رقابتهای نوجوانان استان خبر داد.

مهناز آشتیانی نایب رئیس هیات فوتبال استان با بیان مطلب در گفتگو با پایگاه خبری ورزش کهگیلویه وبویراحمد گفت:

مسابقات فوتسال بانوان نوجوانان استان در شهر گچساران با قهرمانی تیم فوتسال شهرستان بویراحمد به پایان رسید.

آشتیانی افزود:در این دوره از مسابقات شش تیم فوتسال بانوان از شهرهای چرام،باشت،لنده ،بهمئی ،بویراحمد و گچساران حضور داشتند و بصورت دوره ای با هم رقابت کردند .

نایب رئیس هیات فوتبال استان از غیبت تیم فوتسال بانوان شهرستان کهگیلویه در این دوره از رقابتها گلایه و ادامه داد:این مسابقات روزهای 16و 17 اسفندماه به میزبانی شهر گچساران در سالن پد خندق این شهر برگزار شد و در پایان تیم فوتسال بانوان یاسوج با کسب پنج پیروزی و 15 امتیاز به مقام قهرمانی رسید .

آشتیانی از کسب مقام دوم و سوم تیم های گچساران و شهرستان بهمئی در این دوره از مسابقات خبر داد و از میزبانی خوب شهرستان گچساران در این مسابقات تقدیر کرد .

این مقام مسئول در هیات فوتبال استان از کسب بهترین خط دفاع به تیم فوتسال بانوان یاسوج با 4گل خورده ، بهترین خط حمله با 30 گل زده به تیم یاسوج ،کسب خانم گل به نیلوفر خندان از تیم یاسوج با 13 گل زده ،عنوان فنی ترین بازیکن به مینا چند کاری از تیم فوتسال بانوان بهمئی و عنوان بهترین دروازه بان به شیما شهبازی از تیم گچساران خبر  و تصریح کرد تیم قهرمان این مسابقات به رقابتهای قهرمانی نوجوانان بانوان کشور اعزام می شود.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 19 اسفند 1397 ساعت 09:36 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو