خانه

در دیدار مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با رئیس دانشگاه یاسوج تاکید شد: ارتباط و تعامل بیشتر دو دستگاه و انعقاد تفاهمنامه در جهت توسعه ورزش قهرمانی و دانشگاهی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه معاونین ،مسئولین ستادی و روسای هیات های استانی با رئیس دانشگاه یاسوج دید ار و گفتگو کرد .

در این دیدار که در محل دانشگاه یاسوج و با حضور مدیران دو دستگاه ورزش و جوانان ،معاونین و کارشناسان حوزه ورزش دو دستگاه برگزار شد ،دو طرف بر تعامل و ارتباط بیشتر دو دستگاه در جهت سطح ارتقای ورزش قهرمانی ،همگانی و دانشجوایی تاکید کردند.

عریان رئیس دانشگاه یاسوج یاسوج ضمن تشکر از حضور مدیر کل ،معاونین ،مسئولین ستادی و روسای هیات های استان ،از حضور 50درصدی دانشجویان این  دانشگاه در فعالیت های ورزشی خبر داد و اظهار داشت :4000 دانشجوی در فعالیت های ورزشی دانشگاه یاسوج مشارکت دارند.

رئیس دانشگاه یاسوج ،ترقی و توسعه ورزش را عامل توسعه اقتصاد دانست و از فعالیت دانشجویان این دانشگاه در رشته های والیبال ،فوتسال ،تنیس روی میز،شنا ،بسکتبال و ..... خبر داد.

احمد عریان ،بر ظرفیت و پتانسیل زیر ساخت های ورزشی و عمرانی دانشگاه یاسوج در بخش تربیت بدنی و ورزش خبر داد و از هزینه سنگین اماکن ورزشی در رشته شنا سخن گفت و افزود:سالن ورزشی استاندار ،استخر شنا ،زمین فوتبال و زمین فوتسال از مهمترین امکانات ورزشی دانشگاه یاسوج به شمار میرود.

وی بر شناسایی پتانسیل و ظرفیت های دانشجویان و استفاده بهینه از ظرفیت ها و امکانات موجود در جهت رشد و ارتقای ورزش دانشجویان و دانشگاه تاکید کرد و از آمادگی ، مساعدت و تعامل دانشگاه یاسوج با اداره کل ورزش و جوانان استان در جهت استفاده از این ظرفیت ها خبر داد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از ریاست دانشگاه یاسوج در برگزاری این نشست ،توسعه سلامت و نشاط و پویایی احاد مردم را از وظایف دستگاه ورزش ذکر کرد و بر تعامل بیشتر دو دستگاه تاکید کرد.

سید محمد تقی علوی استفاده ازظرفیت ها وپتانسیل های دو دستگاه را راهی در جهت ارتقای ورزش قهرمانی ،همگانی و پویایی ورزش دانشگاهها دانست و بر نقش خطیر دانشگاهها در توسعه ورزش استان تاکید کرد .

علوی بر ارتقای سطح علمی ورزش در دانشگاه یاسوج با توجه به حضور اساتید این دانشکاه تاکید و  خواستار استفاده مطلوب و بهینه از امکانات و ظرفیت های دانشگاه در جهت توسعه و ارتقای ورزش استان شد .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،هدف دو دستگاه را سلامت جامعه ذکر و بر برگزاری کارگاههای مشترک در حوزه مختلف اشتغال ،ازدواج و کلاسهای ارتقای سطح دانش مربیان و ورزشکاران دانشجویان تاکید کرد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان بر تقویت هیات های ورزش دانشگاهی و حضور دانشجویان در فعالیت های مختلف ورزشی در سطح استان وکشور و حضور تیم های دانشگاه در رقابتهای قهرمانی کشور تاکید و از آمادگی دستگاه ورزش و جوانان استان در جهت ارتقای فرهنگ ورزش در بین دانشجویان و استفاده بهینه از ظرفیت و امکانات خبر داد.

در این نشست توسط معاونین  و کارشناسان دو دستگاه ورزش و جوانان و دانشگاه یاسوج راههای توسعه و ارتقای ورزش و انعقاد تفاهمنامه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در اسرع وقت در خصوصا انعقاد تفاهمنامه دو دستگاه اقدام شود.

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 21 اسفند 1397 ساعت 09:11 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو