خانه

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: با حضور پنجاه هزار نفر،همایش بزرگ پیاده روی خانواده در دهدشت برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده در شهر دهدشت با حضور پنجاه هزار نفر از مردم ورزش دوست این شهر خبر داد.

محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:با حضور نایب رئیس فدراسیون ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،علوی مدیر کل ،فرماندار،امام جمعه ،معاونین ورزش و جوانان استان و پنجاه هزار نفر از مردم ورزش دوست دهدشتی ،همایش بزرگ پیاده روی خانواده در  دهدشت برگزارشد.

رهامی افزود:در این همایش که در یک روز بارانی و از استادیوم آزادی دهدشت تا دانشگاه پیام نور و به مسافت 5کیلو متر برگزار شد ،شرکت کنندگان مسیر همایش را پیمودند که در پایان به قید قرعه یک دستگاه پراید و صدها جایزه نفیس دیگر به شرکت کنندگان اهدا شد .

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد از پخش مستقیم این همایش از شبکه سوم سیما و شبکه استانی دنا خبر داد و از حمایت های هاشمی پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون ورزش های همگانی کشور در برگزاری این همایش تقدیر کرد.

رهامی ضمن تشکر از حضور گسترده مردم ورزش دوست دهدشت در این همایش تصریح کرد :علاوه بر اهدای یک دستگاه پراید ،ده دستگاه دوچرخه ،دهها کمک هزینه سفر زیارتی ،دویست کارت هدیه و البسه ورزشی به شرکت کنندگان اهدا شد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو