خانه

مسئول کمتیه استعداد یابی هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری چهارمین دوره طرح استعداد یابی تنیس روی میز در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،کریمی مسئول کمیته استعداد یابی هیات تنیس روی میز استان از برگزاری چهارمین دوره استعداد یابی تنیس روی میز در شهر یاسوج خبر داد.

سحر کریمی مسئول کمیته استعداد یابی هیات تنیس روی میز استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

د ر این برنامه که برای سنین پنج سال به بالا در سال 98 در سالن تخصصی تنیس روی میز با حضور اولیا و دانش آموزان عزیز در دو رده آقایان و بانوان برگزار شد شرکت کنندگان زیر نظر مدرسین و مربیان آزمون های مربوطه را برگزار کردند .

کریمی مسئول کمیته استعداد یابی هیات تنیس روی میز هدف از برگزاری این دوره را کشف استعدادهای نونهالان و نوجوانان عنوان و افزود:

با توجه به برنامه ریزی هیات تنیس روی میز بویراحمد برنامه ای ویژه برای کشف استعداد این عزیزان ریخته شده است و قرار هست به مدت یک ماه به صورت رایگان مربیان با آنها تمرین کنند که انشاالله استعداد های برتر برای مسابقات کشوری انتخاب شوند .

مسئول کمیته استعداد یابی هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد از حضور مربیان کریمی، کیامرثی  حسین پور و یاری نسب در این برنامه خبر داد و اظهار امیدواری کرد با حمایت مسئولین استانی و کشوری شاهد شکوفایی ،رشد و ارتقای ورزش استان خصوصا رشته تنیس روی در کشور باشیم .

مهرداد موسوی رییس هیات شهرستان بویر احمد نیز در خصوص این برنامه و اهداف آن بیان داشت :

با توجه به برنامه ریزی و حمایت و توجه فدراسیون تنیس روی میز به سنین پایه و برگزاری مسابقه ای با عنوان  جشنواره استعداد های ملی باعث شده که هیات تنیس روی میز استان در چندین مرحله استعدادیابی رابرگزار کنند.

رئیس هیات تنیس روی میز شهرستان بویراحمد به موفقیت های هیات استان کهگیلویه و بویر احمد در سال گذشته اشاره و از دعوت ۶ نفر از دختر و پسران استان درطی دوسال گذشته به اردوی تیم ملی خبر داد و افزود:با برنامه ریزی هیات استان و برگزاری و میزبانی مسابقات کشوری در یاسوج و ارتقای سطح دانش مربیان و داوران ، انشاالله در سال جدید شاهد شکوفایی و ظهور چهره ها و  نخبگانی در این رشته در استان خواهیم بود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو