خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : اختصاص 864میلیون تومان به ورزش و جوانان شهرستان چرام

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : اختصاص 864میلیون تومان به ورزش و جوانان شهرستان چرام

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه هم اندیشی هیئت های شهرستان چرام از اختصاص مبلغ 864میلیون تومان به ورزش جوانان شهرستان چرام خبر داد.

مبلغ 864میلیون به ورزش شهرستان چرام در سال 1396 اختصاص یافت.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبردر نشست هم اندیشی روسا و نایب رئیسان هیئت های شهرستان چرام ،قهرمان پروری و قهرمانان منشی را ازخصوصیات ورزشکاران و پهلوانان دانست و خواستارایجاد آرامش در ورزش و فرهنگ سازی منشا پهلوانی در ورزش استان شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان براستفاده بهینه از ظرفیت و پتانسیل و اماکن ورزشی شهرستان تاکید کرد و بر رعایت اصل 144 در ورزش استان تاکید کرد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از نگاه ویژه به ورزش و جوانان شهرستان چرام خبر داد و گفت:مبلغ 864میلیون تومان برای توسعه زیر ساخت های ورزشی این شهرستان اختصاص یافته است.

علوی از نگاه مثبت دولت به مقوله ورزش خبر داد و از احداث سالن سرفاریاب با اعتباریک میلیارد و دویست میلیون تومان و جذب نیرو در ورزش و جوانان شهرستان چرام و بخش سرفاریاب خبر داد.

این مقام مسئول افزود:استان کهگیلویه وبویراحمد ، تنها استانی که در کشور سرفصل اعتبار فصل 5 در آن وجود ندارد و این امر باعث بروز مشکلاتی در ورزش شهرستان شده است که امیدوارم با حمایت مسئولین استانی این امر مرتفع گردد.

سید محمد تقی علوی ضمن تشکر از حمایت های خادمی استاندار اسبق استان ، از نگاه ویژه به اصل پژوهش در ورزش استان  و بربرگزاری دوره بازآموزی برای مربیان و داوران استان در آینده نزدیک خبر داد و از حمایت ویژه از قهرمانان و مدال آوران ورزش با حمایت مسئولین وزارت ورزش و جوانان و مسئولین استانی خبر داد.

علوی بر اولویت توسعه زیر ساخت های هیئتها  و برگزاری مسابقات و لیگ های استانی تاکید کرد و از تخصیص اعتبار 3میلیارد تومانی برای تکمیل و راه اندازی هتل ورزش شهر یاسوج خبر داد و بربرگزاری میزبانی مسابقات کشوری تاکید کرد .

اختصاص یک تخته تشک تاتامی و مبلغ 500هزار تومان برای هیئتهای فعال شهرستان شهرستان چرام از مهمترین مصوبات این نشست بود.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو