خانه اخبار ایران اخبار ورزش سرپرست فرماندار شهرستان چرام خبر داد: کمبود اعتبارات درورزش شهرستان چرام/ مشکل استخر شهرستان چرام مرتفع میشود

سرپرست فرماندار شهرستان چرام خبر داد: کمبود اعتبارات درورزش شهرستان چرام/ مشکل استخر شهرستان چرام مرتفع میشود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پاداش سرپرست فرمانداری شهرستان چرام در نشست مدیر کل ورزش و جوانان استان با روسا و نایب رئیسان هیئت های شهرستان چرام کمبود اعتبارات درحوزه ورزش را یاد آور شد و افزود:مشکل استخر شنای شهرستان چرام به زودی مرتفع خواهد شد .

داریوش پاداش سرپرست فرمانداری شهرستان چرام با بیان این خبر در نشست روساء و نایب رئیسان هیئت های شهرستان چرام که با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در محل فرمانداری شهرستان چرام برگزارشد ،ضمن تشکر از توجه و حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان به ورزش شهرستان چرام ،از کمبود اعتبارات در حوزه ورزش ابراز گلایه کرد .

سرپرست فرمانداری شهرستان چرام وجود استعداد و پتانسیل در ورزش شهرستان را یاد آور شد و خواستار شناسایی وکشف استعداد های ورزشی در این شهرستان شد.

پاداش از حمایت فرمانداری از ورزش شهرستان خبر داد و گفت :با حمایت دیگر مدیران شهرستانی ،مشکلات استخر شهر چرام مرتفع خواهد شد و ما شاهد حضور مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی شهرستان در استخر شنای این شهر خواهیم بود.

این مقام مسئول از بدهی سه الی چهار میلیونی استخر شنا ی این شهر توسط مستاجرین قبلی خبر داد و از حمایت های هاشمی پور نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.

داریوش پاداش از اختصاص اعتبار برای احداث چند پروژه ورزشی در شهر چرام و سرفاریاب خبر داد و گفت :دو سالن ورزشی و چند چمن مصنوعی از محل اعتبارات نفت در شهرچرام و چند زمین فوتبال روستای احداث خواهد شد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو