خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: انعقاد تفاهمنامه با اداره کل زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد / توسعه ورزش همگانی در زندان های استان

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: انعقاد تفاهمنامه با اداره کل زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد / توسعه ورزش همگانی در زندان های استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از انعقاد تفاهمنامه با مدیر کل زندان های استان خبر داد.

در جهت توسعه زیر ساخت های ورزش همگانی ،تفاهمنامه ای بین ورزش و جوانان استان و اداره کل زندان های استان منعقد گردید.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه مشترک مدیران و معاونین دو دستگاه که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،ضمن تبریک هفته ی دفاع مقدس و تسلیت دهه محرم ،خواستار تلاش برای توسعه ورزش در زندان های استان شد .

علوی بر فرهنگ سازی احاد مردم و جامعه در دوری از تشنج و ناهنجاریهای اجتماعی تاکید کرد و از رسالت دستگاه ورزش و جوانان استان در ایجاد امکانات و زیر ساخت های ورزش همگانی خبر داد و خواستار استفاده بهینه از ظرفیت های دستگاه ورزش و جوانان و اداره کل زندان های استان در جهت بهبود فضا و امکانات ورزش همگانی در جامعه و محیط های زندانها شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان از شهرداری و شورای اسلامی را بازوان اداره کل در جهت توسعه ورزش همگانی در جامعه دانست و خواستار حمایت بیشتردستگاه و مسئولین از ورزش استان در توسعه زیر ساخت های ورزش همگانی شد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان تشکیل هیئت امنای مجموعه دولت آباد را یکی از کارهای خوب و موثر در بهبود وضعیت این مجموعه ورزشی ذکر کرد و ضمن تشکر از مدیر کل اداره زندان ها و معاونین در برگزاری این نشست ،بر تعامل بیشتر دو دستگاه تاکید کرد .

اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان ضمن تشکر از برگزاری این نشست ،زندان را شهر کوچک دانست و ورزش ،بهداشت و درمان را سه عامل مهم و ضروری در زندانهای استان کرد .

جمیاری از انعقاد تفاهمنامه اداره کل زندانهای استان با ادارات آموزش و پرورش ،نهضت سواد آموزی،فنی و حرفه ای ،بهزیستی استان ،سازمان اوقات و امور خیریه ،سازمان تبلیغات استان ،کتابخانه های استان خبر داد و کارکنان ،پرسنل و زندانیان را سه گروه هدف اداره کل زندان های استان درتامین امکانات و خدمات ورزشی برشمرد.

مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان ورزش را مقوله مهم دانست و از اجرای ورزش صبحگاهی ویژه کلیه کارکنان ،پرسنل و زندانیان خبر داد و از حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه ورزش همگانی در بین زندانیان و انعقاد تفاهمنامه تقدیر کرد.

در پایان این جلسه تفاهمنامه بین دو دستگاه ورزش و جوانان استان و ادراه کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان در پنج ماده منعقد گردید.

جمیاری برگزاری المپیاد ورزشی ویژه زندانیان با حمایت ورزش و جوانان استان در روزهای 28 تا 30 شهریورماه گامی مهم در جهت ایجاد شور و نشاط بین زندانیان دانست و گفت :با حمایت دستگاه ورزش استان المیپاد ورزشی در رشته های فوتسال ،دارت ،تنیس روی میز ،شطرنج ،کشتی ،بدمینتون در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو