خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : جامعه ای پویا و ماندگار خواهد بود که د رآن مهر ،محبت و صداقت استوار باشد

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : جامعه ای پویا و ماندگار خواهد بود که د رآن مهر ،محبت و صداقت استوار باشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در همایش پیش از ازدواج زوج های جوان که در یاسوج برگزار شد گفت :جامعه ای پویا و ماندگار خواهد شود که در آن مهر ،محبت و صداقت استوار باشد.

با هدف آشنایی زوج های جوان ،کارگاه آموزش های پیش از ازدواج در یاسوج برگزار شد .

در این همایش که با حضور استاد توحیدی در محل سالن آمفی تئاتر بانک تجارت برگزار شد ،علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از برگزاری این همایش ،خانواده را جامعه کوچک و محور اصلی هر جامعه ذکر کرد.

سید محمد تقی علوی اصالت خانواده را اصلی مهم در پیشگیری از ناهنجاریهای اجتماعی برشمرد و خواستار توجه به امنیت قشر جوان و نوجوانان پیش از ازدواج شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان خانواده را رکن مهم در زندگی اجتماعی هر جامعه برشمرد و گفت :امروزه دشمنان از فضای مجازی برای جنگ نرم خود علیه این نظام استفاده می کنند و والدین می بایست در استفاده بهینه از ظرفیت های فضای مجازی فرزندان دقت کنند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان فرهنگ سازی در استفاده از موبایل و فضای مجازی را یکی از راهکارهای جلوگیری از سوء استفاده دشمنان بر علیه جوانان و نوجوانان دانست و خواستار پیروی از دستورات دین مبین اسلامی در امر مقدس ازدواج شد.

این مقام مسئول، احترام ،مهر ،محبت و صداقت و دوستی  همسران را عامل پیوند واستحکام خانواده ها برشمرد و خواستار توجه به منویات مقام معظم رهبری در جنگ نرم دشمنان نظام و انقلاب اسلامی شد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو