خانه اخبار ایران اخبار ورزش با محوریت توسعه زیر ساخت های ورزش قهرمانی و همگانی در صدا و سیمای مرکز استان : دومین نشست هم اندیشی معاونت اطلاعات و خبر مرکز استان با مدیر کل ورزش و جوانان استان و روسای هیئت های استانی برگزار شد .

با محوریت توسعه زیر ساخت های ورزش قهرمانی و همگانی در صدا و سیمای مرکز استان : دومین نشست هم اندیشی معاونت اطلاعات و خبر مرکز استان با مدیر کل ورزش و جوانان استان و روسای هیئت های استانی برگزار شد .

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان، با هدف توسعه زیر ساخت های ورزش همگانی و قهرمانی در صدا و سیمای مرکز استان ،دومین نشست معاونت اطلاعات و اخبار مرکز استان با  مدیر کل ورزش و جوانان استان و روسای هیئت های استانی در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این جلسه از حمایت معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز استان از توسعه زیر ساخت های ورزش ی تقدیر کرد .

علوی شناسایی و معرفی قهرمانان و مدال آوران ورزش استان در صدا و سیمای مرکز استان را از مهمترین اهداف این نشست ذکر کرد و از حمایت و نگاه مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان و معاونین  به موضوع ورزش در رسانه ملی تقدیر کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از توجه و نگاه ویژه مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان به توسعه ایجاد زیر ساخت های ورزش کارکنان در صدا و سیمای مرکز تقدیر کرد و خواستار نگاه مثبت مسئولین به مقوله ورزش استان شد.

مدیر ارشد ورزش استان از برگزاری مراسمات دهه محرم در استادیوم تختی شهر یاسوج با حضور کارکنان و روساء هیئت های استانی خبر داد و خواستار حضور کارکنان و جامعه ورزش در این مراسمات شد.

این مقام مسئول حمایت صدا و سیمای مرکز استان در بخش های خبری ،طوفان اطلاع رسانی ذکر کرد و خواستار توجه به امر اطلاع رسانی و مبحث ورزش زدگی در جامعه ورزش استان شد .

علوی شناسایی قهرمانان و مدال آور شانس حضور و کسب مدال در بازیهای جاکارتا را یکی از اهداف مهم دستگاه ورزش و جوانان و صدا و سیمای مرکز استان دانست و اظهار امیدواری کرد با حضور قهرمان استان در تیم های ملی را ،انفجارورزش استان کهگیلویه وبویراحمد برشمرد و حضور قهرمانان و ملی پوشان ورزش استان را باعث حضور اسپانسر و حامیان ملی در استان دانست .

حجازی معاونت اطلاعات و اخبار مرکز استان ازاجرای زنده خبرهای ورزشی در مرکز استان از اول مهر ماه خبر داد و هدف از برگزاری این نشست را پیگیری و حل مشکلات ورزش دانست و خواستار حمایت مدیر کل و روسای هیئت های استانی در ایجاد و توسعه زیر ساخت های اطلاع رسانی در ورزش و صدا وسیمای مرکز استان شد.

سید محمد هادی حجازی از حضور روسای هیئت های استانی در بخش های خبری مرکز استان در ارایه عملکرد و مشکلات ورزشی به صورت زنده ،تلفنی و ضبط برنامه ها خبر داد و سرمایه گذاری در ورزش را یکی از راههای ارتقاء و توسعه زیر سخت ها برشمرد .

معاونت اطلاعات و اخبار مرکز استان ضمن تسلیت ایام دهه محرم ، از حضور خبرنگاران در حسینه ها و مراسمات در  این ایام و حمایت صدا و سیمای مرکز استان در ارتقای ورزش در رسانه ملی خبر داد .

در این نشست روسای هیئت های بدمینتون ،دوومیدانی ووشو ،همگانی ،اسکیت ،شطرنج ،بدنسازی ،ژیمناستیک،سه گانه ،هندبال و روستایی و بومی ومحلی حضور داشته و به طور جداگانه به تشریح مشکلات موجود در حوزه اطلاع رسانی اشاره و خواستار حمایت و بسترسازی مناسب در اطلاع رسانی خبرهای ورزش استان از صدا و سیمای مرکز شدند.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 30 شهریور 1396 ساعت 11:07 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو