خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از کلاس مربیگری درجه 3 شنای بانوان

بازدید علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از کلاس مربیگری درجه 3 شنای بانوان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از کلاس مربیگری درجه 3 شنای بانوان در یاسوج بازدید کرد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه تعدادی از مسئولین ستادی ورزش استان با حضور در کلاس تئوری مربیگری درجه 3 شنای بانوان در یاسوج ، با مدرس و شرکت کنندگان در این کلاس دیدار و گفتگو کرد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این دیدار ،ضمن تقدیر و تشکر از فدراسیون و مدرس اعزامی سهیلا طوسیان از استان اصفهان ،خواستار توجه و استفاده بهینه از این مدرس و کلاس شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان ، بر افزایش سطح دانش شرکت کننده دراین کلاس تاکید وگفت :بی شک شما شرکت کنندگان دراین دوره ،میبایست اطلاعات و دانش خود را به دیگران منتقل کنید و در این راستا نقش شما مربیان در تربیت سایر ورزشکاران رشته شنا تاثیر گذار خواهد شود .

سهیلا طوسیان مدرس اصفهانی فدراسیون شنای کشور نیز تشکر از حضور مدیرکل ورزش و همراهان گفت:کلاس مربیگری درجه 3 شنای بانوان از 27لغایت 31شهریوماه با حضور 30 نفر از بانوان از شهرهای کازرون ،شیراز ،نورآباد ممسنی ،کرمان ،خشت ،بهبهان ،اهواز ،اصفهان و یاسوج در حال برگزاریست .

طوسیان سطح دانش و فراگیری شرکت کنندگان در این دوره را خوب و عالی توصیف کرد و افزود:در این دوره آموزش های کلاس داری ،اصلاح تکنیک ها و تاکتیک های شنا بصورت تئوری و عملی به شرکت کنندگان دراین کلاس آموزش داده خواهد شد.

این مدرس فدراسیون شنا ادامه داد:در پایان از شرکت کنندگان امتحانات  عملی و تئوری بعمل خواهد آمد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو