خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از استخر انقلاب یاسوج و استادیوم 15 هزار نفری

بازدید علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از استخر انقلاب یاسوج و استادیوم 15 هزار نفری

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان ،مدیر کل ورزش و جوانان استان با حضور در استخر شنای انقلاب شهر یاسوج از روند تعمیرات این استخر و نگهداری استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج بازدید کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از روند تعمیرات استخر شنای انقلاب و نگهداری استادیوم 15 هزار نفری آزادی یاسوج بازدید و خواستار تسریع در اتمام استخر انقلاب یاسوج شد.

در این بازدید علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه ایموری رئیس دفتر فنی و مهندسی ،کارشناسان حوزه ورزش با حضور در استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج از قسمت های مختلف این استادیوم بازدید و خواستار حفظ و نگهداری بهتر از این سرمایه ملی شد .

استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج در سال 1386 در زمینی به مساحت 32هزار متر مربع کلنگ زنی شد و در سال 1394 با اعتبار 30میلیارد تومان افتتاح شد .

این استادیوم دارای پیست استاندارد دوومیدانی ،چمن ،رختکن های بازیکنان و داوران به ،سالن های بدنسازی می باشد و امکانات برگزاری مسابقات کشوری و بین المللی را داراست .

پروژه بهسازی استخر انقلاب شهر یاسوج نیز با اعتبار 500 میلیون تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت از خرداد سال جاری شروع شده است .

بهسازی استخر شنای شهر یاسوج شامل جکوزی و حوض اب سرد ،تجهیز کردن استخر کودکان و آب درمانی و اصلاح و بهسازی ابنیه می باشد.

این پروژه دراردیبهشت سال 1397 مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدید از این پروژه ورزشی ،ضمن تاکید بر رعایت استاندارد های فنی و مهندسی در بهسازی این استخر ،خواستار تسریع در اتمام این پروژه با توجه به اهمیت و نقش شنا در ورزش استان شد.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 02 مهر 1396 ساعت 15:26 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو