خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در پیامی فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور شهیدان را تسلیت گفت

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در پیامی فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور شهیدان را تسلیت گفت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) پیام تسلیتی را صادر کرد.

در از این پیام آمده است :

قیام خونین سومین پیشوای شیعیان جهان در پس غبار قرن ها هنوزرنگ و بوی تازه دارد. واقعه عاشورا کامل ترین نمونه تقابل کفر و ایمان و مبارزه حق علیه باطل است که آثار آن در تمام ابعاد تاریخ شیعه و زندگی آزادگان و آزاداندیشان جهان مشهود است. واقعه عاشورا یک رویداد ساده نیست، یک دانشگاه، یک مکتب و یک بینش است .فرصتی ارزشمند برای آموختن مهمترین درس ذلت‌گریزی، ستم‌ستیزی و حمایت از دین و پایبندی به آداب و اصول اسلامی است . امید است تا محرم امسال همه مابتوانیم با تفکر و تعمق درواقعه کربلا و تمسک به ریسمان مودت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در مسیر سعادت و کمال گام برداریم و نمونه شایسته ای ازشاگردان مکتب عاشورا  باشیم.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 02 مهر 1396 ساعت 11:35 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو