خانه اخبار ایران اخبار ورزش نشست سازمانهای مردم نهاد با مدیر کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

نشست سازمانهای مردم نهاد با مدیر کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان ،شاکری معاون فرهنگی و جوانان ،کارشناسان ورزش و جوانان و تعدادی از سمن های مردم نهاد استان ،نشست مدیر کل ورزش و جوانان استان و سمن های مردم نهاد برگزار شد.

شاکری معاون فرهنگی و جوانان ورزش و جوانان استان از سازمانهای مردم نهاد خواست تا از مشارکت ادارات در فعالیتهای فرهنگی سمن ها استفاده کنند .

معاون فرهنگی و امور جوانان در ادامه خواستار تعامل بیشتر سمن ها با اداره کل و حوزه فرهنگی و امور جوانان شد و از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان در واگذاری امر محوله به سمن ها و تشکل ها تقدیر کرد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان ضمن تشکر از تلاش های حوزه فرهنگی و سمن های مردم نهاد استان ،سمن ها را بازوان ورزش و جوانان ذکر کرد و افزود:در حوزه جوانان وفرهنگی باید تلاش دوچندان شود تا استان در کشور به جایگاه اصلی خود در کشور دست یابد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بر تلاش بیشتر در حوزه فرهنگی تاکید کرد و افزود:فعالیت های فرهنگی در ورزش و جوانان استان می بایست در راستای  نیازهای جوانان جامعه باشد.

علوی بر ارزیابی نقاط مثبت و منفی در این حوزه تاکید و بیان داشت :مهم است که چه حوزه هایی ضعیف هستیم ، تلاش و رفع مشکلات میبایست بیشتر شود و در راستای این مشکلات کارهای زیر بنایی صورت پذیرد.

مدیرورزش استان خواستار توسعه و گسترش زیر ساخت های فرهنگی و هنری در حوزه ورزش و جوانان شد و بر رفع مشکلات و معضلات جوانان در حوزه ازدواج ،مسکن و اشتغال تاکید کرد .

علوی افزود: تنها کسانی که در موارد حیاتی جامعه می توانند در جهت رفع مشکلات کمک کنند سازمانهای مردم نهاد و سمن ها هستند و می بایست در بحث مواد مخدر،طلاق،خودکشی،مشکلات و معضلات جوانان عیب یابی  شود.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان خواستار استفاده  از مشاوران خلاق ،مجرب و قوی در حوزه سازمانهای مردم نهاد شد و خواستار حمایت ادارات از سمن ها و تشکل های مردم نهاد استان شد .

این مقام مسئول بر برگزاری جلسات شورای جوانان شهرستانها تاکید و خواستار حمایت فرمانداران از حوزه ورزش و جوانان و سمن ها شد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو