خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیئت ورزش همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری کلاس داوری درجه 3 پرثوا در یاسوج

رئیس هیئت ورزش همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری کلاس داوری درجه 3 پرثوا در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان از برگزاری کلاس داوری درجه 3 پرثوآ با حضور مدرسین فدراسیون و انجمن پرثوآ کشور در یاسوج خبر داد.

محمد علی رهامی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :با حضور اسلامیان و کشاورز دوتن از مدرسین پرثوآ کشور ،اولین کلاس داروی درجه 3 پرثوا در یاسوج آغاز شد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان ضمن تشکر از فدراسیون ،انجمن پرثوا و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در برگزاری این دوره افزود:در این دوره 19 نفر از بانوان و 9 نفر از آقایان رشته پرثوا حضور دارند و با اخرین قوانین و مقرارات داروی این رشته آشنا خواهند شد.

رهامی هدف از برگزاری این کلاس را ارتقای سطح دانش ورزشکاران و مربیان ذکر کرد و بیان داشت:در این دوره شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف استان و استان اراک حضور دارند و به مدت یک روز با اخرین قوانین اجرایی و داوری رشته رزمی پرثوا آشنا خواهند شد .

این مقام مسئول افزود:در پایان به شرکت کنندگان گواهی شرکت در این دوره اعطا خواهد شد.

این کلاس زیر نظر کمیته پرثوا هیئت ورزش های همگانی استان برگزارمی شود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو