خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: 7 پروژه ورزشی در هفته ی تربیت بدنی و ورزش در استان افتتاح می شود

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: 7 پروژه ورزشی در هفته ی تربیت بدنی و ورزش در استان افتتاح می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از افتتاح و بهره برداری 7 پروژه ورزشی در هفته ی تربیت بدنی و ورزش در استان خبر داد.

7 پروژه عمرانی در هفته ی تربیت بدنی و ورزش در استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح می شود.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :

با تلاش مجموعه دفتر فنی و مهندسی اداره کل و حمایت های نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ،7 پروژه ورزشی افتتاح می شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر و تشکر از زارعی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود:زمین ورزشی ده شیخ ،زمین ورزشی سپیدا ،زمین ورزشی گنجه ای بزرگ ،زمین ورزشی دزک،سالن ورزشی سپیدا و سالن ورزشی بن زرد با حضور مسئولین استانی وکشوری در هفته ی تربیت بدنی و ورزش مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

علوی افزود:شش پروژه از محل اعتبارات هدایای خاص وزارت نفت و یک پروژه از محل اعتبارات ملی احداث شده است.

مدیر ارشد ورزش استان ادامه داد:در دو شهرستان بویراحمد و دنا 29 پروژه ورزشی در دست احداث و ساخت است و تاکنون شش پروژه افتتاح شده است و ما بقی در صورت تامین اعتبارات لازم تا پایان سال 1396افتتاح خواهد شد .

26مهرماه لغایت 2آبان ماه به نام هفته ی تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو