خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیئت هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد : کلاس داوری درجه 3هندبال آقایان در یاسوج آغاز شد

رئیس هیئت هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد : کلاس داوری درجه 3هندبال آقایان در یاسوج آغاز شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلا ع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،اویش رئیس هیئت هندبال استان از شروع کلاس داوری درجه 3 هندبال آقایان در شهر یاسوج خبر داد.

با حضور مدرس بین المللی داوری هندبال کشور،کلاس درجه 3  داوری هندبال در یاسوج شروع شد.

علی ضامن آویش رئیس هیئت هندبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تقدیر و تشکر از فدراسیون هندبال و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت:کلاس داوری درجه 3 هندبال آقایان در یاسوج با حضور مدرس بین المللی هندبال کشور فرامرز می آبادی از استان اصفهان شروع شد.

رئیس هیئت هندبال استان ادامه داد:در این دوره 20 نفر از هندبالیست های استان از شهرهای گچساران ،یاسوج ،باشت ،چرام و سی سخت حضور دارند .

آویش افزود:این کلاس از 10 لغایت 14 مهرماه ماه بصورت تئوری و عملی صبح و عصر در حال برگزاریست.

این مقام مسئول در هیئت هندبال استان تصریح کرد:این کلاس بمدت 40 ساعت برگزار و در پایان از شرکت کنندگان امتحانات تئوری و تست آمادگی جسمانی گرفته خواهد شد .

رئیس هیئت هندبال استان بر اصل آموزش در هیئت هندبال استان در جهت ارتقای سطح دانش مربیان و داوران و ورزشکاران این رشته تاکید کرد و از برگزاری کلاس ارتقای داوری درجه 3 به 2 هندبال بانوان از 20 مهرماه به میزبانی شهر گچساران خبر داد و از بانوان علاقمند و واجد شرایط خواست جهت ثبت نام و کسب اطلاع بیشتر به دفاتر هیئت هندبال شهرستانها و استان مراجعه کنند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو