خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیئت تنیس روی میز استان خبر داد: کلاس مربیگری درجه 3 تنیس روی میزدر یاسوج برگزار شد

رئیس هیئت تنیس روی میز استان خبر داد: کلاس مربیگری درجه 3 تنیس روی میزدر یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،دهرابپور رئیس هیئت تنیس روی میز استان از برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 تنیس روی میز با حضور مدرس بین المللی این رشته در شهر یاسوج خبر داد.

با حضور مدرس بین المللی ،کلاس مربیگری درجه 3 تنیس روی میز در یاسوج برگزار شد.

کیان دهرابپور رئیس هیئت تنیس روی میزاستان با بیان این خبر درگفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت:

کلاس مربیگری درجه 3 تنیس روی میز با حضور مدرس بین المللی این رشته در یاسوج برگزار شد.

دهرابپور افزود:این کلاس ازیکم لغایت هفتم مهرماه و باحضور غلامرضا توتونچی مدرس بین المللی فدراسیون تنیس روی میز کشور برگزار شد.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان ادامه داد:در این کلاس 15نفر از آقایان و بانوان از شهرهای گچساران ،دیلم ،یاسوج و سی سخت حضور داشتند و زیر نظر مدرس اعزامی ،با اخرین تکنیک ها و تاکتیک های انفرادی و تیمی این رشته آشنا شدند.

وی تصریح کرد:این کلاس بصورت تئوری در سالن آمفی ئتاتر اداره کل و بصورت  عملی در محل خانه تنیس روی میز استان واقع در مجموعه کوثر بانوان برگزار و در پایان از شرکت کنندگان آزمون های تئوری و عملی بعمل آمد.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان در پایان از حمایت فدراسیون و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در برگزاری این دوره تقدیر کرد و از برگزاری کلاس داوری درجه 3 تنیس روی میز در مهرماه به میزبانی شهر گچساران خبر داد و از علاقمندان به این رشته خواست جهت ثبت نام و کسب اطلاع به دفاتر این هیئت در شهرستانها مراجعه کنند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو