خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد: توجه به توسعه زیر ساخت های هیئت هندبال استان

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد: توجه به توسعه زیر ساخت های هیئت هندبال استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدید از کلاس داوری درجه 3 هندبال اقایان در یاسوج از تلاش برای توسعه زیر ساخت های هیئت هندبال استان توسط اداره کل و فدراسیون هندبال کشور خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از توسعه زیر ساخت های ورزش هندبال در استان خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدید از کلاس داوری درجه 3هندبال اقایان که با حضور فرامرز می آبادی مدرس بین المللی این رشته در یاسوج در حال برگزاریست ،ضمن تقدیر و تشکر از حمایت فدراسیون از هندبال استان،از توسعه زیر ساخت های این رشته ورزشی در استان خبر داد.

علوی تلاش در جهت همگانی کردن این رشته با توجه به وجود پتانسیل در استان را یکی از اولویت های کاری ورزش دانست و افزود:وجود تیم های نفت و گاز گچساران در لیگ برتر کشور ،قهرمانی باشگاههای آسیا و تیم فراز بام دهدشت در رده سنی ،زمینه رشد و همگانی کردن این رشته را مهیا ساخته و امیدواریم با روند پیش رو شاهد شکوفایی و فعالیت این رشته در دیگر شهرهای استان باشیم.

مدیر ارشد ورزش استان برمدیریت و برنامه ریزی در توسعه رشته های ورزشی تاکید و از مسئولین هیئت هندبال استان خواست در جهت همگانی کردن این رشته در شهرها، مدارس و دانشگاههای استان تلاش کنند.

این مقام مسئول از تلاش اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون در توسعه زیر ساخت های هندبال در استان خبر داد و تصریح کرد با وجود دو باشگاه نفت و گاز گچساران و فراز بام دهدشت ،زمینه رشد و ارتقای این رشته در استان مهیاست و امیدواریم با برنامه ریزی شاهد ارتقای پیش از پیش این رشته در استان باشیم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو