خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی چهارمین جلسه شورای معاونین ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

با حضور مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی چهارمین جلسه شورای معاونین ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین و مسئولین ستادی اداره کل ،چهارمین جلسه شورای معاونین برگزار شد.

در این نشست که در محل دفتر مدیر کل برگزار شد ،پیرامون مسایل و مشکلات موجود در حوزه های مختلف اداری و هیئت های استاتی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

کاهش تعداد بیمه شدگان ورزشی در استان،بیمه اماکن ورزشی ،اعتبارات فرهنگی ،واگذاری خدمات به دفاتر پیش خوان،ثبت سامانه باشگاهها،راه اندازی اتوماسیون شهرستان کهگیلویه ،نظارت بر اموال هیئت های استانی و.... از مهمترین مباحث مطرح شده در شورای معاونین بود.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این جلسه ،به تشریح مسایل و مشکلات واحدهای ستادی پرداخت و خواستار تلاش بیشتر در ارتقای جایگاه اداره کل شد.

علوی از اجرای برنامه های کوتاه مدت ،یک ساله ،چهارساله و برنامه ششم در جهت ارتقای ورزش استان در کشور خبر داد و از تلاش حوزه فناوری اطلاعات اداره کل تقدیر کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان برنظارت بیشتر بر اماکن و اموال هیئت های استانی تاکید کرد و از اجرای صندوق پیشکسوتان ،تعاونی کارکنان ،کمیته قهرمانان و کمیته رفاهی در اداره کل ورزش و جوانان خبر داد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان بر برنامه ریزی اجرای مراسمات و مسابقات هفته ی تربیت بدنی و ورزش تاکید و خواستار تشکیل  ستاد برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش شد.

محمد تقی علوی از تلاش های هیئت ورزش همگانی در برگزاری مسابقات ورزشی و تعامل با اداره کل در اجرای برنامه ها تقدیر کرد و خواستار برگزاری منظم جلسه شورای معاونین شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان بر برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی و شورای ورزش اداره کل تاکید و خواستار نظارت بیشتر بر باشگاهها ،  نرخ گذاری اماکن و باشگاهها شد.

این مقام مسئول از انتخاب و تجلیل از  باشگاههای برتر با محوریت بیمه ورزشی ،قهرمانی و تجهیرات در آینده نزدیک خبر داد .

میزبانی معاونین فرهنگی و جوانان و مسئولین بانوان منطقه کشور از دیگر برنامه های اداره کل ورزش و جوانان در آبانماه خواهد بود.

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 15 مهر 1396 ساعت 09:33 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو