خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول انجمن دارت استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان مسابقات دارت رنکینگ بانوان و آقایان منطقه یک کشور است

مسئول انجمن دارت استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان مسابقات دارت رنکینگ بانوان و آقایان منطقه یک کشور است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حسینی مسئول انجمن دارت استان گفت: شهر یاسوج میزبان مسابقات دارت رنکینگ بانوان و آقایان منطقه یک کشور است.

عبدالله حسینی مسئول انجمن دارت استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت:

رقابتهای رنکینگ دارت بانوان و آقایان منطقه یک کشور به میزبانی شهر یاسوج برگزار خواهد شد .

حسینی در خصوص زمان و مکان و تیم های شرکت کننده بیان داشت:

این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان روزهای 20 و 21 مهرماه در سالن نه دی مجموعه کوثر بانوان با حضور استانهای سیستان و بلوچستان ،فارس ،هرمزگان ،بوشهر ،کرمان و کهگیلویه وبویراحمد برگزار خواهد شد.

مسئول انجمن دارت استان تصریح کرد:این مسابقات بطور جداگانه روز 20 مهرماه ویژه بانوان و 21 مهرماه با حضور آقایان برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد:مسابقات دارت رنکینگ کشور در 6 منطقه برگزار و از هر منطقه سه تیم برتر راهی مرحله بعدی این مسابقات خواهند شد و امیدوارم تیم های بانوان و آقایان استان با صعود از این منطقه راهی مرحله بعدی این رقابتها شوند.

حسینی در پایان از حمایت علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان دربرگزاری و میزبانی این مسابقات تقدیر کرد و یادآور شد این مسابقات با همکاری هیئت انجمن های ورزشی و هیئت ورزش همگانی استان برگزار خواهد شد.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو