خانه اخبار ایران اخبار ورزش با هدف کاهش هزینه و استفاده بهینه از منابع : جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

با هدف کاهش هزینه و استفاده بهینه از منابع : جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی واعضای کمیته اقتصاد مقاومتی ،نشست کمیته اقتصاد مقاومتی در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی در ورزش و جوانان استان برگزار شد .

در این نشست که به ریاست علوی مدیر کل ورزش و جوانان و با حضور معاونین ،مسئولین ستادی و اعضای کمیته اقتصاد مقاومتی برگزار شد در خصوص کاهش هزینه و استفاده بهینه از منابع بحث و تبادل نظر شد.

حجت الله بهامین دبیر کمیته اقتصاد مقاومتی ورزش استان ،اقتصاد مقاومتی را ،رویارویی و مقابل با اقتصاد وابسته و هدف یک کشور دانست .

بهامین درآمد زایی،کاهش هزینه ،استفاده بهینه از ظرفیت های موجود ،استفاده از تولید کنندگان و تجهیزات ،افزایش بهره وری و توجه به تولید ات داخلی را از مهمترین اثرات اقتصاد مقاومتی ذکر کرد .

دبیر کمیته اقتصاد مقاومتی ورزش و جوانان استان مبنای اقتصاد مقاومتی در ورزش از دیدگاه مقام معظم رهبری را ساخت و ساز ورزشی و استفاده از امکانات داخلی ذکر کرد و خواستار توجه و تلاش بیشتر کارکنان ورزش و جوانان در بحث اقتصاد مقاومتی در ورزش اداره کل شد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بر تداوم برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی و استفاده از تولیدات و تجهیزات داخلی در مکانهای ورزشی تاکید کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بر رعایت اقتصاد مقاومتی در کاهش هزینه ها ،استفاده از لامپ های کم مصرف ،اجرای طرح اتوماسیون اداری ،استفاده از کف پوش های ساخت تولیدات داخلی و کاهش هزینه سوخت خودرو های اداری،استفاده از کاغذ های باطله ، را بخشی از اقدامات دستگاه ورزش و جوانان استان در اقتصاد مقاومتی ذکر کرد و خواستار استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود در ورزش شد.

استفاده از تولید کنندگان داخلی در احداث ابنیه و زیر ساخت ها،مقابله با ورود قاچاق و محصولات خارجی ،مدیریت بر کنترل هزینه ها در باشگاهها ،استفاده از سرمایه گذار داخلی درپروژه های نیمه تمام ،واگذاری پروژه های ورزشی به بخش خصوص از مهمترین مصوبات این نشست بود.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 16:11 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو