خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: بانوی فوتبالیست گچسارانی به اردوی انتخابی تیم‌ملی زیر 15 سال دعوت شد

روابط عمومی هیئت فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: بانوی فوتبالیست گچسارانی به اردوی انتخابی تیم‌ملی زیر 15 سال دعوت شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پژمان مسئول روابط عمومی هیئت فوتبال استان از دعوت بانوی فوتبال لیست هم استانی به اردوی تیم ملی فوتبال زیر 15 سال خبر داد.

عباس پژمان مسئول روابط عمومی هیئت فوتبال استان  با بیان این خبر درگفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :

شهرستان گچساران دارای ورزشکاران مستعد و توانمند در رشته‌های ورزشی مختلف است و هر روز شاهد درخشش این ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و بین‌المللی هستیم.

مسئول روابط عمومی هیئت فوتبال استان ادامه داد:

28بازیکن از استان‌های مختلف به  اردو تیم ملی فوتبال بانوان کشور دعوت شده‌اند که در بین آن‌ها یک بازیکن گچسارانی نیز حضور دارد.

پژمان تصریح کرد :سحر سروش‌نژاد بازیکن گچسارانی به اردوی تدارکاتی تیم ملی زیر ۱۵ سال که  از  تاریخ 22 مهرماه در تهران مجموعه آزادی آکادمی تیم های ملی فوتبال ایران برگزار می شود دعوت شده است .

وی با اشاره اینکه دعوت از  بانوان جوان این استان به تیم‌های ملی می تواند انگیزه‌ای برای  دیگر دختران این استان در رده پایه باشد، افزود: امیدواریم با تلاش بیشتر مربیان در بخش پایه‌ها بتوانیم در اردوهای بعد بازیکنان بیشتری به ویژه از سایر شهرستان  استان در اردوهای تیم ملی فوتبال بانوان داشته باشیم.

سخنگوی هیئت فوتبال استان بیان کرد: در چند سال اخیر برنامه‌ریزی خوب و شایسته‌ای در هیئت فوتبال استان و شهرستان‌ها به منظور استعدادیابی در رده‌های پایه صورت گرفته است که امیدواریم در سال‌های آینده شاهد خروجی کار باشیم.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو