خانه اخبار ایران اخبار ورزش صعود سه نماینده فوتسال بانوان کهگیلویه بویراحمد به دور دوم مسابقات بانوان کشور

صعود سه نماینده فوتسال بانوان کهگیلویه بویراحمد به دور دوم مسابقات بانوان کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سه نماینده فوتسال بانوان استان در لیگ دسته سوم به دور دوم رقابت های فوتسال بانوان کشور راه یافتند.

صعود سه نماینده فوتسال بانوان کهگیلویه بویراحمد به دور دوم مسابقات بانوان کشور

رقابتهای فوتسال بانوان دسته سوم کشور با صعود سه نماینده فوتسال بانوان کهگیلویه بویراحمد پیگیری شد.

این مسابقات با حضور 24 تیم از کشور و به میزبانی شهر بوشهر  در چهار گروه در دور مقدماتی برگزار شد که دو تیم ستارگان آریا یاسوج و فدک دهدشت از گروه یک مسابقات و از گروه سوم تیم کوثر گچساران بعنوان تیم دوم راهی مرحله بعدی این مسابقات شد.

تیم ستارگان آریا یاسوج با دو پیروزی چهار بر صفر مقابل تیم پیروزی بیرجند و چتررود کرمان و تساوی سه بر سه مقابل فدک دهدشت بعنوان تیم نخست راهی مرحله بعدی این مسابقات شد و فدک دهدشت با چهار امتیاز دوم شد .

در مرحله دوم این مسابقات هشت تیم راه یافته به مرحله بعدی در دو گروه چهاربا هم رقابت می کنند که طبق جدول تیم های صعود کننده تیم های ایوان دره کردستان ،علی آباد کتول ،شورای دلبران و ستارگان آریا در یک گروه و در گروه دوم تیم های مقاومت اصفهان ،آنزان ایذه ،کوثر گچساران و فدک دهدشت حضور دارند.

دو تیم برتر این مرحله راهی مرحله نهایی این مسابقات خواهند شد .

در اولین بازی دور دوم این مسابقات امروز تیم ستارگان آریا یاسوج به مصاف تیم ایوان دره کردستان میرود ،تیم فدک دهدشت با ایزان ایذه دیدار می کند و کوثر گچساران به مصاف تیم مقاومت اصفهان میرود.

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو