خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در گرامیداشت ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار همایش پیاده روی برگزار شد

رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در گرامیداشت ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار همایش پیاده روی برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد،رهامی رئیس هیات همگانی استان از برگزاری دو همایش پیاده روی خانواده در شهرهای یاسوج و روستای گلایه شهرستان کهگیلویه خبر داد.

در گرامیداشت ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار همایش پیاده روی برگزار شد .

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر گفت :

بمناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار همایش پیاده روی خانواده در روستای گلایه از توابع شهرستان کهگیلویه با حضور مردم این روستا برگزارشد .

رهامی افزود :این همایش از ابتدای روستا شروع و تا امامزاده پیر محمود ادامه داشته و شرکت کنندگان مسیر چهار کیلومتری را پیمودند که در پایان این همایش به قید قرعه به ۲۳ نفر از شرکت کنندگان هدایایی از قبیل کارت هدیه و البسه ورزشی و ده جهیزیه شامل کارت نقدی و وسایل فرهنگی ورزشی ازطرف محسن رحیمی مدیر موسسه قرب مهر ایثار اهدا شد .

در گرامیداشت ولادت با سعادت امام حسین (ع)و روز پاسدار همایش پیاده روی خانواده در یاسوج برگزار شد .

مشاور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور در ادامه از برگزاری دومین همایش پیاده روی خانواده به همین مناسبت در شهر یاسوج خبرداد و بیان داشت :

بمناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار همایش پیاده روی خانواده در شهر یاسوج با حضور جمعی از مردم ورزشدوست شهر یاسوج برگزار شد .

رهامی ادامه داد:این همایش روز جمعه 31 فروردین ماه و از میدان عدل تا پارک غدیر به مسافت چهار کیلو کتر برگزار شد و در پایان به ۲۰ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی اهدا شد.

این همایش با همکاری هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان و اداره ورزش و جوانان بویراحمد برگزار شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو