خانه اخبار ایران اخبار ورزش تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی قهرمان رقابتهای والیبال یادواره مرحوم اردشیر راد شد

تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی قهرمان رقابتهای والیبال یادواره مرحوم اردشیر راد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مسابقات والیبال گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم اردشیر راد رئیس فقید هیات والیبال استان با قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی استان به پایان رسید.

تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی قهرمان رقابتهای والیبال یادواره مرحوم اردشیر راد شد .

در این دوره از مسابقات ده تیم والیبال بانوان از شهرهای استان و دو تیم والیبال نورآباد ممسنی و شهرستان رستم حضور داشتند و بصورت دوره ای با هم رقابت کردند .

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات دو تیم دانشگاه علوم پزشکی و باشگاه هستی با غلبه بر تیم های شهرستان رستم و آموزش و پرورش استان راهی دیدار پایانی شدند .

در دیدار رده بندی این رقابت ها تیم والیبال بانوان شهرستان رستم با پیروزی برابر تیم والیبال بانوان اموزش و پرورش استان به مقام سوم این مسابقات دست یافت.

در دیدار پایانی نیز تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی استان با پیروزی دو بر یک برابر باشگاه هستی به مقام قهرمانی اولین دوره مسابقات گرامیداشت مرحوم اردشیر راد رئیس فقید هیات والیبال استان که در سانحه هوایی تهران به یاسوج به دیار باقی شتافت دست یافت.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،دکتر نگین تاجی عضو شورای اسلامی شهر یاسوج ، رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان و لایق نژاد مسئول امور ورزش بانوان اداره کل برگزار شد به تیم های اول تا سوم این مسابقات با اهداکاپ قهرمانی ،لوح و هدایایی نقدی تجلیل شد.

اعضای تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی در این مسابقات :صدیقه کرمی،فاطمه پاسیار،سارارضایی،لیلا سیاح ،مهین ضرغام پور،فاطمه غلام نژاد،مهدیه کاظمی، زهرا عبادی،زینب خضوعی،شیواپیرایش زاده و فاطمه صادقی

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 01 اردیبهشت 1397 ساعت 12:38 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو