خانه اخبار ایران اخبار ورزش در روز نخست دور دوم رقابتهای لیگ دسته سوم فوتسال بانوان: پیروزی نماینده بویراحمد و شکست دو نماینده گچساران و دهدشت

در روز نخست دور دوم رقابتهای لیگ دسته سوم فوتسال بانوان: پیروزی نماینده بویراحمد و شکست دو نماینده گچساران و دهدشت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،در دور دوم مسابقات فوتسال لیگ دسته سوم بانوان کشور که در بوشهر در حال برگزاریست ،سه نماینده استان به یک پیروزی و دو شکست مقابل حریفان دست یافتند.

پیروزی نماینده بویراحمد و شکست دو نماینده گچساران و دهدشت در لیگ دسته سوم فوتسال بانوان کشور

در روز نخست دور دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتسال بانوان کشور که در بوشهر در حال برگزاریست ،تیم ستارگان آریا یاسوج مقابل حریف کردستانی خود صاحب برتری شد و دو تیم کوثر گچساران و فدک دهدشت مقابل مقاومت اصفهان و آنزان ایذه متحمل شکست شدند.

تیم ستارگان آریا یاسوج موفق شد با نتیجه دیوان دره کردستان با نتیجه 7بر 3 صاحب برتری شد .

فدک دهدشت با نتیجه 7بر2 مغلوب تیم آنزان ایذه شد  و کوثر گچساران با نتیجه 3بر صفر مغلوب مقاومت اصفهان شد .

در ادامه این مسابقات امروز یکشنبه 2اردیبهشت ماه 1397 تیم ستارگان آریا یاسوج به مصاف تیم های شورای دلبران کردستان و علی آباد کتول گلستان میرود و تیم فدک دهدشت با مقاومت اصفهان و کوثر گچساران با آنزان ایذه دیدار می کنند.

در دور دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتسال بانوان کشور تیم ها در دو گروه چهار تیمی  با هم دیدار می کنند و از هر گروه دو تیم برتر راهی مرحله نیمه نهایی و لیگ دسته دوم فوتسال بانوان کشور می شوند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو