خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ضرورت توسعه ورزش کارکنان در دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ضرورت توسعه ورزش کارکنان در دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت توجه و تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ورزش کارکنان در ادارات تاکید کرد.

سید محمدتقی علوی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار کرد: ورزش یکی از عوامل موثر در افزایش سلامتی روحی، اخلاقی و جسمی افراد است.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بروز و توسعه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه، ورزش را به عنوان اهرمی بازدارنده برای کنترل و پیشگیری از این آسیب‌ها بیان کرد.

وی با اشاره به نقش موثر ورزش در تهذیب نفس و تقویت روحیه و اخلاق، گفت: اگر ورزش را میان مردم به خصوص نسل جوان همگانی کنیم می‌توانیم تا حد زیادی از بروز و توسعه معضلات پیشگیری کنیم.

این مسوول به تاکیدات مقام معظم رهبری و دیگر مسوولان در خصوص اهمیت و ضرورت همگانی کردن ورزش میان آحاد مردم اشاره کرد و گفت: شهرداری یاسوج اقدامات خوبی در این راستا انجام داده است.

علوی مجهز کردن پارک‌های محله‌ای به وسایل ورزشی توسط شهرداری را یکی از اقدامات مورد توجه برای همگانی کردن ورزش میان مردم بیان کرد و یادآور شد: این اقدام باعث می‌شود تا مردم از وسایل ورزشی در نزدیک‌ترین محل خود استفاده کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد توسعه ورزش در ادارات و دستگاه‌ها را از دیگر راه‌های توسعه ورزش در جامعه دانست و بر ضرورت توجه و تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ورزش کارکنان در ادارات تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از حمایت‌های استاندار و نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از حوزه ورزش استان، گفت: با حمایت‌های این عزیزان تاکنون کارهای خوبی در حوزه توسعه زیرساخت‌های ورزش استان انجام گرفته است.

علوی احداث پروژه ورزشی در استان را  نتیجه تلاش‌های این بزرگواران عنوان کرد و بیان داشت: این پروژه‌ها در مساحتی معادل 15 هزار مترمربع در سال جاری سراسر استان اجرا خواهند شد که قرار است هر ماه یک پروژه تکمیل و به جامعه ورزشی تحویل داده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با توسعه زیرساخت‌های ورزشی گامی موثر در راستای ارتقای ورزش استان و رساندن آن به جایگاه واقعیش در کشور برداریم.

وی با اشاره به وجود ظرفیت‌های توانمند ورزشی در استان، گفت: باید با شناسایی، تقویت، پرورش و فراهم کردن زمینه برای قهرمانی این ورزشکاران، ورزش استان را ارتقا داده و این توانمندی‌ها را به صورتی مطلوب و موثر در کشور به نمایش بگذاریم.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو