خانه اخبار ایران اخبار ورزش شاکری خبر داد: اجرای 50 برنامه فرهنگی ،ورزشی در هفته جوان در کهگیلویه وبویراحمد

شاکری خبر داد: اجرای 50 برنامه فرهنگی ،ورزشی در هفته جوان در کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،معاون فرهنگی و جوانان کهگیلویه بویراحمد از اجرای 50 برنامه فرهنگی ،ورزشی در هفته ی جوان در استان خبر داد.

50 برنامه فرهنگی ورزشی در هفته ی جوان در استان اجرا می شود.

رحمت الله شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه بویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :در هفته ی جوان 50 برنامه فرهنگی ورزشی در استان برگزار می شود.

شاکری از برگزاری نشست هماهنگی برنامه های این هفته در محل اداره کل ورزش و جوانان و با حضور  سازمانهای مردم نهاد خبر داد و ضمن تقدیر و تشکر از سازمانهای مردم نهاد ،خواستار مستند سازی برنامه این هفته جهت ارائه به وزارت و استانداری شد.

معاون فرهنگی و امور جوانان بر برگزاری جهت هر چه باشکوه تر برنامه ها ی این هفته تاکید کرد واز زحمات و نگاه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان به این حوزه تقدیر کرد .

این مقام مسئول به تشریح برنامه های این هفته اشاره و تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان در استان و شهرستانها، برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های مختلف ،برگزاری همایش پیاده روی خانواده ،برگزاری جشنوراه فرهنگی ورزشی در مرکز استان و شهرستانها ،برپایی اردوهای سیاحتی و  تفریحی ،حضور جامعه ورزش و سمن ها در مراسم نماز جمعه ،سخنرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان در نماز جمعه مرکز استان ،حضور سمن ها و تشکل های مردم نهاد در مراکز انتقال خون و اهدای بخشی از خون خود به نیازمندان ،برگزاری کارگاههای ازدواج ویژه زوج های جوان ،دیدار با امام جمعه شهریاسوج ،دیدار با نماینده  ولی فقیه در استان را از مهمترین برنامه های این هفته ذکر کرد و خواستار حضور جوانان در برنامه های هفته ی جوان شد .

برنامه های هفته ی جوان از 8 لغایت 14 اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور دراستان برگزار می شود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو