خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول روابط عمو می اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: بانوی کوراش کهگیلویه بویراحمدی در اردوی تیم ملی

مسئول روابط عمو می اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: بانوی کوراش کهگیلویه بویراحمدی در اردوی تیم ملی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از حضور بانوی کوراش استان به اردوی تیم ملی بانوان کشور خبر داد.

بانوی کهگیلویه بویراحمدی به اردوی تیم ملی کوراش بانوان کشور دعوت شد .

آرمان حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد با بیان این خبر گفت :

اردو تيم ملي كوراش بانوان  جهت حضور در مسابقات بازيهاي اسيايي جاكارتا در زنجان در حال برگزاریست و طاهره آذر پیوند عضو تیم ملی کوراش بانوان کشور از استان کهگیلویه وبویراحمد در این اردو حضور دارد.

حاتمی افزود:این اردو از  ٣ لغایت 13 اردیبهشت ماه در شهر زنجان در حال برگزاریست و بانوان کوراش تیم ملی خود را برای بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی خود را آماده می کنند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از ملی پوش افزود:در حال حاضر 11 ملی پوش استان در تیم های ملی شانس حضور در مسابقات آسیایی جارکارتای اندونزی را دارند که طاهره آذر پیوند ملی پوش کوراش بانوان استان یکی از این بانوان ملی پوش می باشد.

این مقام مسئول در ادامه از برگزاری مراسم تجلیل ازقهرمانان ورزش استان خبر داد و بیان داشت :با حمایت و پیگیریهای علوی مدیر کل ورزش و جوانان و تلاشهای حوزه ورزش قهرمانی و همگانی اداره کل ،انشالله مراسم تجلیل از قهرمانان و ملی پوش ورزش استان در اردیبشهت ماه با حضور مسئولان ورزش کشور واستان برگزار خواهد شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو