خانه اخبار ایران اخبار ورزش جشنواره و رزشی کونگفو کاران در یاسوج برگزار شد

جشنواره و رزشی کونگفو کاران در یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،با حضور ورزشکاران کونگفو ،جشنواره کونگفو کاران در شهر یاسوج برگزار شد .

جشنواره ورزشی کونگفو کاران در یاسوج برگزار شد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتی برای توسعه ورزش استان انجام شده است.

محمد تقی علوی افزود: در همین راستا برنامه ریزی برای کسب سهمیه و اعزام ورزشکاران استان به مسابقات ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی عملیاتی شده است و ۱۱ ورزشکار استان موفق به کسب جواز حضور در این مسابقات شده اند.

علوی با بیان اینکه ظرفیت های بسیار بالایی در بخش های مختلف ورزشی استان وجود دارد، گفت: بیش از ۹۰ پروژه ورزشی در استان در دست اقدام است و با تکمیل و بهره برداری از آنها بر زیرساخت های ورزشی استان افزوده می شود.

مهدی عبداللهی رئیس هیات کونفگو کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بیش از 3500 ورزشکار رشته رزمی در استان مشغول فعالیت هستند، گفت: 1500 ورزشکار کونگفو کار دارای بیمه ورزشی و  بالغ بر دو هزار نفر دیگر فاقد بیمه هستند.

وی تصریح کرد: کونگفو کاران  در رشته‌های سبکی و کشوری خوب درخشیدند و حتی استان در این رشته مدال جهانی هم کسب کرده است.

در این مراسم کونفگو کاران آقایان و بانوان به هنر مندی و اجرای نمایشی ورزشی پرداختند که مورد استقبال تماشاگران حاضر در این جشنواره قرار گرفت .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو