خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مشکلات ورزش چرام بررسی شد

با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مشکلات ورزش چرام بررسی شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،در جلسه ای و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام ،مشکلات ورزش این شهرستان مورد نقد و بررسی قرار گرفت .

در این نشست که درمحل اداره ورزش وجوانان شهرستان چرام و باحضورعلوی مدیرکل ورزش و جوانان استان ،بخشایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام ،ایموری مسئول دفتر فنی و مهندسی اداره کل  جهانبخش مسئول دفتر حقوقی اداره کل برگزار شد ،پیرامون مسایل و مشکلات ورزش این شهرستان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

بخشایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تشکر از حمایت ها و حضور مدیر کل و همراهان به شهرستان ،به تشریح برنامه ها و عملکرد های این اداره در سال گذشته پرداخت و خواستار حمایت از ورزش شهرستان وبخش سرفاریاب و حل مشکلات استخر شهرستان شد .

علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از تلاش یکساله اداره ورزش و جوانان شهرستان ،از حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان در توسعه زیر ساخت های عمرانی ،فرهنگی و ورزشی این شهرستان خبر داد.

حل مشکلات کفپوش سالن ورزشی چرام ،تعمیر و راه اندازی استخر شنای شهرستان ،اختصاص یک دستگاه رایانه برای اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام ،برطرف شدند انشعابات اماکن ورزشی این شهرستان ومستند سازی اماکن ورزشی شهرستان از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام از مهمترین مصوبات این نشست بود.

همچنین در بخش فرهنگی مقررشد موسسه قرب مهرایثاربرنامه های درحوزه جوانان درچرام اجرا کند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو