خانه اخبار ایران اخبار ورزش برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، با حضور معاون فرماندار شهرستان کهگیلویه جلسه ستاد ساماندهی جوانان این شهرستان برگزار شد.

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه برگزار شد .

این جلسه که در محل فرمانداری شهرستان کهگیلویه و با حضور اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان و شاکری معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر جلسه به تشریح برنامه ها و عملکرد اداره ورزش و جوانان پرداخت و از برگزاری چندین همایش و برنامه  در هفته جوان خبر داد و خواستار حمایت همه دستگاه ها و مسئولین در برنامه های جوانان شد.

شاکری  معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار شهرستان کهگیلویه و اعضای ستاد ساماندهی و با عرض تبریک هفته جوان و روز معلم به عملکرد اداره کل در حوزه جوانان پرداخت و با بیان اینکه شهرستان کهگیلویه در حوزه جوانان رتبه اول را با کسب کرد خواستار توجه بیشتر دستگاه ها به حوزه جوانان شد و عنوان کرد: اداره ورزش و جوانان به عنوان دبیر ستاد می باشد و حوزه جوانان حوزه ای فرابخشی است و همه دستگاه ها مسئول هستند.

شاکری از تفاهم نامه وزارت ورزش با صندوق کارآفرینی امید در زمینه اشتغال خبر داد و عنوان کرد: اشتغال چالش اساسی در حوزه جوانان می باشد.

معاون فرهنگی اداره کل عنوان کرد: در سال جاری کارگاه های در حوزه ازدواج، حاشیه نشینی٬ طلاق، آسیب های اجتماعی و... را در سطح استان برگزار خواهیم کرد.

در این جلسه هر یک از اعضای ستاد ساماندهی به ارایه دیدگاه ها و راهکارهای خود در حوزه جوانان پرداختند.

از مهمترین مصوبات این نشست همکاری دستگاه های عضو ستاد در برنامه های حوزه جوانان، برگزاری کارگاه های آموزشی قبل، حین و بعد از ازدواج، تسریع در وام ازدواج و تسهیلات به زوج های جوان اشاره کرد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو