خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاون فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه بویراحمد : 15 کارگاه توانمندسازی توسط سازمان مردم نهاد استان در حال برگزاریست

معاون فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه بویراحمد : 15 کارگاه توانمندسازی توسط سازمان مردم نهاد استان در حال برگزاریست

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه بویراحمد گفت : 15 کارگاه توانمندسازی توسط سازمان مردم نهاد استان در حال برگزاریست .

15 کارگاه توانمندسازی توسط سازمان مردم نهاد استان در حال برگزاریست .

رحمت الله شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان با بیان این مطلب گفت :

مطالبه گری اجتماعی  یکی از محور های اصلی این کارگاهها ست که توسط سازمان مردم نهاد گلبرگ نجابت عاطفه ها در اداره کل ورزش و جوانان برای سازمانهای مردم نهاد برگزار گردید.

شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ادامه داد: یکی از سیاست های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان این است که ما در استان کهگیلویه و بویراحمد سازمانهای مردم نهاد توانمند در حوزه های مختلف داشته باشیم ودر این راستا مطالبه گری اجتماعی حلقه مفقوده ای است که باید در استان بیشتر به این موضوع بپردازیم و آگاهی سازی را در این راستا به بدنه جامعه وارد کنیم.

شاکری ضمن قدر دانی از توجه و حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان وعنایت ویژه به حوزه جوانان از سازمان مردم نهاد گلبرگ نجابت عاطفه ها تقدیر و تشکر کرد که در این راستا کارگاه با کیفیت خوب و شایسته ای برای سازمانهای مردم نهاد برگزار کردند.

شاکری از برگزاری کارگاههای آموزشی  و سازمانهای مردم نهاد به همت اداره کل ورزش و جوانان استان کهیگیلویه وبویراحمد  در شهرستان باشت خبر داد.

معاون فرهنگی و امور جوانان  راه اندازی کسب کارهای اجتماعی کوچک  یکی از محور های اصلی این کارگاهها ذکر کرد و تصریح کرد این کارگاهها  توسط سازمان مردم نهاد گلبرگ نجابت عاطفه ها در شهرستان باشت برگزارشد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو