خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه بویراحمد خبر داد: کلاس مربیگری درجه 3آبهای آرام در یاسوج برگزار می شود

رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه بویراحمد خبر داد: کلاس مربیگری درجه 3آبهای آرام در یاسوج برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،گنجی رئیس هیات قایقرانی استان از برگزاری اولین دوره کلاس مربیگری درجه 3 آبهای آرام در شهر یاسوج خبر داد.

کلاس مربیگری درجه 3آبهای آرام در یاسوج برگزار می شود.

احمد گنجی رئیس هیات قایقرانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :با هماهنگی فدراسیون قایقرانی کشور و مساعدت و حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،اولین کلاس مربیگری درجه 3 آبهای آرام در یاسوج برگزار می شود.

گنجی افزود :این کلاس از 19لغایت 21 اردیبهشت ماه در شهر یاسوج و در محل تمرینات هیات قایقرانی استان در رودخانه بشار برگزار خواهد شد .

رئیس هیات قایقرانی استان ضمن دعوت از عموم برادران و خواهران علاقمند  به فراگیری این رشته در خصوص مدارک شرکت در این دوره بیان داشت:دارا بودن حداقل 20 سال سن ،دارا بودن مدرک تحصیلی دپیلم ،گذراندن دروس تئوری یا دارا بودن مدرک لیسانس تربیت بدنی و واریز مبلغ 150هزار تومان از مهمترین شرایط شرکت در این دوره می باشد.

گنجی در ادامه از راه اندازی هیات های قایقرانی دیگر شهرهای استان در اینده نزدیک با توجه به پتانسیل و ظرفیت های موجود خبر داد و افزود:خوشبختانه در سال گذشته با حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون قایقرانی کشور ،تعدادی تجهیزات  قایقرانی و پارو در اختیار این هیات قرار گرفت و با توجه به راه اندازی هیات های شهرستانی در اختیار این هیات ها برای شروع فعالیت ها قرار گرفت .

رئیس هیات قایقرانی استان از برگزاری و میزبانی اردو های تیم های ملی در شهر یاسوج در سال جاری خبر داد و افزود:با توجه به پتانسیل های زیر ساختی در استان و شهر یاسوج و موافقیت مدیر کل ورزش و جوانان و فدراسیون در سال جاری شاهد میزبانی مسابقات و اردو های تیم های ملی در شهر یاسوج خواهیم بود .

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو