خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: دو پروژه ورزشی در زیلایی در دست اجراست

علوی خبر داد: دو پروژه ورزشی در زیلایی در دست اجراست

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :دو پروژه ورزشی در بخش محروم زیلایی در دست اجراست .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از دست اجرا بودن دو پروژه ورزشی در بخش زیلایی خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تشکر از حمایت های احمدی استاندار ورزش دوست استان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی گفت :دو سالن ورزشی در بخش محروم زیلایی توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان در دست احداث می باشد.

علوی افزود:سالن ورزشی برد پهن زیلایی و سالن ورزشی موشمی زیلایی دو پروژه در دست اجرا و احداث در این منطقه می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:سالن ورزشی برد پهن زیلایی در زمینی به مساحت 1400متر مربع ،اعتبار 900 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی در دست اجراست .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان بیان داشت :سالن ورزشی موشمی زیلایی با اعتبار 600میلیون تومان در زمینی به مساحت 640متر مربع از محل اعتبارات ملی در دست احداث می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد:این دو پروژه ورزشی 10 و 15 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تامین اعتبار در سال 1398 افتتاح خواهد شد.

علوی در ادامه از دست اجرا بودن 34 پروژه ملی ،38 پروژه هدایای خاص وزارت نفت و 55پروژه ورزشی استانی در ورزش و جوانان استان خبر  داد و اظهار داشت:در صورت تامین اعتبارات و حمایت های مسئولین استانی و کشوری این پروژه ها تا پایان سال 1398 افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو