خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ساماندهی مدارس فوتبال در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ساماندهی مدارس فوتبال در کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر ساماندهی مدارس فوتبال استان در همه رده‌های سنی تاکید کرد.

سید محمدتقی علوی امروز در گفت‌وگو با  پایگاه خبری ورزش استان اظهار کرد: توجه و تلاش برای توسعه ورزش کهگیلویه و بویراحمد از اهداف و اولویت‌های مهم اداره کل ورزش استان در سال جاری است.

وی بازدید از اماکن ورزشی خصوصی را از دیگر برنامه‌های پیش رو عنوان کرد و بیان داشت: سعی می‌کنیم این برنامه را از مرکز آغاز و به دیگر شهرستان‌ها تعمیم دهیم.

این مسوول ساماندهی مدارس فوتبال را از برنامه‌های بسیار مهم و اساسی اداره کل ورزش و جوانان استان بیان کرد و یادآور شد: ورزشکاران زیادی در رده‌های سنی مختلف در دو بخش بانوان و آقایان در این رشته فعالیت دارند.

علوی، فوتبال را از ورزش‌های پرطرفدار دانست و گفت: ساماندهی مدارس فوتبال را از استادیوم 15 هزار نفری یاسوج در آینده‌ای نزدیک آغاز خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه توجه و تلاش برای توسعه حوزه جوانان را از دیگر اهداف مهم این اداره کل عنوان کرد و بیان داشت: برگزاری جشنواره «نشاط و امید جوانان» ویژه رده‌های سنی 15 تا 19 سال از برنامه‌های مهم حوزه جوانان اداره کل ورزش است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از دیدار قهرمانان و ورزشکاران توانمندی که شانس مدال‌آوری در بازی‌های آسیایی جاکارتای 2018 دارند با استاندار خبر داد و گفت: این دیدار در آینده‌ای نزدیک برگزار خواهد شد.

این مسوول انعقاد تفاهم‌نامه اداری با هیات‌های ورزشی را از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده بیان کرد و افزود: طی این تفاهم‌نامه اداره کل ورزش از هیات‌ها انتظار دارد در قبال امکانات و تجهیزاتی که به آنها ارائه می‌دهد، قهرمانان‌پروری کرده و به توسعه ورزش استان کمک کنند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو