خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان و پیشکسوتان والیبال استان ،نظری معاون استاندار بعنوان سرپرست هیات والیبال کهگیلویه وبویراحمد معرفی شد

با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان و پیشکسوتان والیبال استان ،نظری معاون استاندار بعنوان سرپرست هیات والیبال کهگیلویه وبویراحمد معرفی شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و پیشکسوتان والیبال ،آئین معارفه هیات والیبال استان برگزار شد .

در آئینی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان سرپرست هیات والیبال استان معرفی شد .

در این مراسم که با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و جمعی از پیشکسوتان ورزش والیبال استان برگزار شد ،محمد کاظم نظری معاون سیاسی امنیتی استاندار بعنوان سرپرست جدید هیات والیبال استان معرفی واز خدمات چندین ساله مرحوم اردشیر راد رئیس فقید هیات والیبال استان که در سانحه هوایی تهران به یاسوج به دیار باقی شتافت تجلیل شد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این مراسم از حسن عنایت نظری معاون سیاسی امنیتی استاندار در قبول این مسئولیت تقدیر کرد و حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار در عرصه ورزش را عامل رشد و ارتقای ورزش خصوصا رشته والیبال دانست .

علوی توجه به زیر ساخت های فنی و ورزشی این رشته ،استفاده ازظرفیت های پیشکسوتان ،همدلی ، همزبانی و تعامل در رسیدن این رشته به جایگاه اصلی خود در کشور مهم و ضروری برشمرد و از خدمات ارزنده اردشیر راد ،رئیس فقید هیات والیبال استان تقدیرکرد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان کمبود زیر ساخت ها در ورزش والیبال را یاد آور شد و از پیشکسوتان و سرپرست جدید این هیات خواست با "دمیدن جان دوباره " به ورزش والیبال استان ، زمینه رشد و شکوفایی این ورزش در کشور را مهیا ، و در جهت  ارتقای این رشته در کشور تلاش کنند .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تعامل ،رفاه ،همدلی در جهت ارتقای والیبال استان در کنار تجربیات گرانبهای پیشکسوتان و استفاده از ظرفیت های موجود را یکی از راههای موثر در اعتلای  ورزش والیبال برشمرد و از همه اهالی ورزش والیبال خواست در کنار همدیگر و برای سربلندی و موفقیت این رشته در کشور تلاش کنند.

این مقام مسئول از نگاه دولت تدبیر و امید به مقوله ورزش ،خصوصا ورزش بانوان خبر داد و از سرپرست هیات والیبال استان خواست با هماهنگی و تعامل با فدراسیون والیبال در جهت اخذ مجوز حضور دو تیم والیبال از آقایان و بانوان استان در لیگ های کشوری تلاش کنند .

محمد کاظم نظری معاون سیاسی امنیتی استاندار و سرپرست جدید هیات والیبال استان از حسن توجه و عنایت علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در سپردن این مسئولیت تقدیر کرد و ضمن تشکر از حضور پیشکسوتان والیبال ،خواستار تعامل و همدلی و ایجاد محیطی سالم در جهت ارتقای این رشته شد .

نظری دوری از تشنج ،ایجاد محیطی امن بدور از هیاهو را خواستار شد و از انتخاب نفرات اعضای هیات در اینده نزدیک خبر داد.

سرپرست هیات والیبال استان رسیدن به جایگاه اصلی ورزش والیبال در کشور را یکی از اهداف خود ذکر و بر استفاده از ظرفیت های موجود و تجربیات پیشکسوتان والیبال تاکید کرد.

در این مراسم چند نفر از پیشکسوتان به ارایه پیشنهادت و نظرات خود در جهت بهبود این رشته پرداختند.

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 22 اردیبهشت 1397 ساعت 07:51 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو