خانه اخبار ایران اخبار ورزش عباس نژاد در بخش انفرادی و تیم سه گانه جاینت در بخش تیمی قهرمان لیگ سه گانه ایران شدند

عباس نژاد در بخش انفرادی و تیم سه گانه جاینت در بخش تیمی قهرمان لیگ سه گانه ایران شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،علی عباس نژاد ملی پوش سه گانه کشور از کهگیلویه وبویراحمد در بخش انفرادی مسابقات سه گانه کشور به مقام اول دست یافت.

مرحله سوم و پایانی نهمین دوره لیگ سراسری باشگاه های کشور همزمان با مسابقات قهرمانی کشور رده امید و بزرگسالان به صورت اسپرینت یا مسافت کوتاه در محل بوستان جوان شهر قم برگزار شد.

در مرحله پایانی مسابقات لیگ، ورزشکاران در قالب ۵ تیم باشگاهی به رقابت پرداختند ک در پایان علی عباس نژاد از تیم جاینت با زمان ۱:۰۱:۰۹ در مرحله سوم و مجموع مراحل به مقام قهرمانی دست یافت و در بخش رقابت تیمی لیگ نیز جاینت قهرمان شد و مقاومت بسیج و رعد پدافند صاحب جایگاه دوم و سوم شدند.

در مرحله سوم لیگ و در بخش انفرادی پس از علی عباس نژاد از تیم جاینت، علی رضوانی از تیم مقاوت بسیج و محمد مهدی رحمتی از رعد پدافند به ترتیب دوم و سوم شدند. هم چنین در مجموع سه مرحله نیز پس از عباس نژاد، محمد مهدی رحمتی و سید حسن بابایی بر سکوی اول تا سوم قرار گرفتند.

نتایج کامل مسابقات لیگ به شرح زیر است:

بزرگسالان (مجموع انفرادی سه مرحله): ۱- علی عباس نژاد از کهگیلویه و بویراحمد۲- محمد مهدی رحمتی از چهارمحال و بختیاری۳- سید حسن بابایی از قزوین

جوانان (مجموع انفرادی سه مرحله): ۱- علی رضوانی از سمنان۲- امیر حسین ولی خانی از اصفهان۳- علی صفدریان از اصفهان

مرحله سوم:۱- علی عباس نژاد از تیم جاینت۲- علی رضوانی از مقاوت بسیج۳- محمد مهدی رحمتی از رعد پدافند

تیمی (مجموع سه مرحله): ۱- جاینت۲- مقاومت بسیج۳- رعد پدافند

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو