خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری اولین دوره کلاس مربیگری آب های آرام در استان

رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری اولین دوره کلاس مربیگری آب های آرام در استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،گنجی رئیس هیات قایقرانی استان از برگزاری اولین دوره کلاس مربیگری درجه 3 آب های آرام در شهر یاسوج با حضور مدرس فدراسیون خبر داد.

اولین دوره کلاس مربیگری درجه 3 آبهای آرام در یاسوج برگزار شد .

احمد گنجی رئیس هیات قایقرانی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :با هماهنگی فدراسیون قایقرانی کشور و حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،اولین دوره کلاس مربیگری درجه 3 آبهای آرام در یاسوج برگزار شد .

گنجی افزود:در این دوره که با حضور 30 نفر از برادران و خواهران علاقمند به این رشته ورزشی از شهرهای مختلف استان و استان فارس  بصورت تئوری و عملی برگزار شد،شرکت کنندگان زیر نظر مظفرآراسته مدرس رسمی فدراسیون قایقرانی کشور با تکنیک ها و تاکتیک های فردی و تیمی این رشته ورزشی آشنا شدند.

رئیس هیات قایقرانی استان افزود:این کلاس مدت 60 ساعت تئوری و عملی از 20 لغایت 24اردیبهشت ماه در محل سالن امفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان و رودخانه بشار یاسوج برگزار شد و در پایان از شرکت کنندگان امتحانات مربوطه بعمل آمد.

این مقام مسئول از برگزاری اردو های تیم های ملی در شهر یاسوج خبر داد و اظهار داشت :با توجه به ظرفیت و پتانسیل خوب شهر یاسوج و موافقت مدیر کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون قایقرانی کشور،شهر یاسوج میزبان اردو های تیم های ملی در رده های سنی مختلف خواهد شد  .

گنجی در پایان از مسئولین شهر یاسوج خواست با توجه به ظرفیت خود رودخانه بشار در شهر یاسوج در توسعه این رشته ورزشی و علاقه مندی جوانان از این رشته ورزشی حمایت کنند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو