خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات هاکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان اردو های تیم وهای ملی آقایان و بانوان کشور

رئیس هیات هاکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان اردو های تیم وهای ملی آقایان و بانوان کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،گشتاسبی نیا رئیس هیات هاکی استان از برگزاری و میزبانی تیم های ملی هاکی آقایان و بانوان کشور در شهر یاسوج خبر داد.

یاسوج میزبان اردو های تیم وهای ملی آقایان و بانوان کشور است .

»شهلا گشتاسبی نیا » رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :شهر یاسوج  میزبان اردوی  تیمهای  ملی هاکی کشور خبر داد.

گشتاسبی نیا تصریح کرد :با موافقت فدراسیون و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان اردوی تیم های ملی هاکی آقایان و بانوان کشور به میزبانی شهر یاسوج تیرماه برگزار خواهد شد .

رئیس هیات هاکی استان از حمایت های مادی و معنوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه و رشد این هیات در یک سال گذشته تقدیر کرد و از عضویت خود بعنوان »عضو اصلی کمیته مسابقات « فدراسیون هاکی کشور خبر داد.

این مقام مسئول همچنین از انتخاب خود جهت شرکت در کلاس داوری (فنی )هاکی در کشور سنگاپور در تیرماه خبر داد و اظهار امیدواری کرد با حمایت فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان استان شرایط حضور خود در این دوره مهیا شود.

گشتناسبی نیا توسعه زیر ساخت ها  و بحث آموزش در رشته هاکی را یکی از اهداف خود ذکر کرد و از تشکیل مدارس هاکی در شهرهای مختلف استان خبر داد و اظهار امیدواری کرد با شناسایی استعداد های این رشته در سطح استان شاهد ظهور دوباره رشته هاکی در دو بخش آقایان و بانوان در کشور باشیم .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو